Značku LONGER asi nemusíme našim čtenářům, zejména příznivcům laserového gravírování, představovat. Společnost si za svou poměrně krátkou kariéru dokázala získat poměrně solidní renomé a vyšplhala se až na samý vrchol oboru. Jejich zajímavých modelů jsme na našich stránkách viděli již poměrně dost a dnes můžeme přidat další. Jedná se o vylepšenou verzi již solidního modelu, která přináší několik nových funkcí navíc. LONGER RAY5 10W je opravdu skvělá laserová gravírovačka pro náročné uživatele, kteří nechtějí žádné kompromisy. No a aktuálně tady máme akci LONGER RAY5 10W Black Friday.

LONGER RAY5 10W je poměrně výkonný model, který dokáže dát opravdu zabrat. Pro začátek, 10W laserový modul s nejdelším ohniskem 50 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20mm masivní dřevo nebo 30mm akrylát. A díky ultrajemnému přítlačnému bodu 0,06*0,06 mm bude vaše gravírování přesnější než kdykoli předtím s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A díky velké gravírovací ploše 400 x 400 mm můžete naplno rozvinout svou kreativitu.

Longer Ray5 10W Black Friday

GRAVÍROVAČKA RAY5 10W – SEZNAM POKROČILÝCH SPECIFIKACÍ

Stroj je také mimořádně bezpečný s řadou bezpečnostních záruk. Jako je například detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. LONGER RAY5 10W je také první laserová gravírovačka s vestavěným dotykovým displejem a 3,5″ displej se bude hodit pro offline operace. Je však také kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

Longer Ray5 10W Black Friday: dva způsoby jak ušetřit!

Špičkové modely samozřejmě nejsou levné, ale LONGER RAY5 10W díky Black Friday akci nabízí dva způsoby jak ušetřit. První z nich je slevový kupón v podobě R10HWA, díky kterému se dostaneme na parádní cenu 269,99 dolarů. No a druhým z nich je bundle, kdy si ke gravírce objednáte Air Assist příslušenství (v původní ceně 90 dolarů) a celý komplet získáte za velmi zajímavých 349 dolarů. Vše samozřejmě s dopravou z EU skladu.