Pokud jste fanoušky herních telefonů, jistě máte v kalendáři červeně zatržené datum 23. listopadu/novembra. Víte totiž, že právě v tento den bude debutovat nový herní stroj Red Magic 9 Pro. Navíc půjde o vlajkový telefon, který pohání procesor Snapdragon 8 Gen3 s vylepšeným herním výkonem, takže opravdu je na co se těšit. Představovačka bude o to zajímavější, že ve stejný den mají potvrzenou představovačku i telefony řady Honor 100 a Oppo Reno 11. Zkrátka a dobře, čeká nás den nabitý novinkami.

Vraťme se ale zpátky k hernímu stroji Red Magic 9 Pro. Před pár dny jsme slibovali, že značka Red Magic už brzy rozjede promo kampaň, kde nás seznámí s hlavními specifikacemi a designem chystaného telefonu. A je to tu. Na oficiálním Weibo účtu Red Magic už visí nové upoutávky, které odhalily design modelu Magic 9 Pro. Pojďme se na něj společně podívat.

Vzhled herního telefonu Red Magic 9 Pro

Celkový design opět dává najevo, že jde o herní telefon, i když je letos už takový lehce učesaný. Z teaserů je zřejmé, že Red Magic 9 Pro půjde na trh ve třech barvách, a to Deuterium Transparent Silver Wings, Deuterium Transparent Dark Night a Dark Night Knight. Názvy barevných variant zní velmi honosně, ale v podstatě je to barva stříbrná a černá. První dvě varianty mají průhledný zadní panel.

Na čelním panelu, respektive displeji, nevidíme ani “díru” a ani žádný výřez pro přední kameru. Je proto jasné, že telefon má kameru pod displejem. Hlavní fotoaparát, jak je vidět, nevystupuje nad zadní panel a to ani v případě modelu bez průhledných zad. Důležitým prvkem herních telefonů jsou určitě RGB světla a u modelu Magic 9 Pro jsou uložená do ventilátoru, do čísla 09 na zadním panelu a dokonce i do herních tlačítek na hraně zařízení. Nutno tedy říci, že vzhled se letos skutečně povedl a bude celkem nepřehlédnutelný.