Včera jsme se poprvé podívali na chystané telefony řady Oppo Reno 11. Kromě snímků, které naznačily jak chystané telefony vypadají jsme uvedli i to, že na představení nových modelů Reno 11 dojde už dnes, tedy 15. listopadu/novembra. A to jsme se tak trochu spletli. Oppo sice dnes na nové telefony upozornilo. Ale v podstatě jen tím, že jim na svém čínském webu vytvořilo vlastní stránku, kde oficiálně potvrdilo termín uvedení.

Dnes tedy můžeme říci, že oficiálně potvrzený termín představené telefonů řady Oppo Reno 11 je naplánovaný na čínském trhu na 23. listopadu na 14 hodin místního času. Ještě pár dnů si na nové telefony počkáme. Navíc termín představení je skutečně zajímavý, protože ve stejný den debutují i telefony řady Honor 100 a také telefon Red Magic 9 Pro. Připravme se proto na velkou čínskou jízdu.

Odhadované specifikace řady Oppo Reno 11

Na speciální stránce řady Oppo Reno 11 najdeme kromě termínu uvedení i snímek zadního panelu chystaných strojů a jako malý bonus i promo video. Ale ani pohyblivé obrázky neodhalily žádné podrobnosti o specifikacích. Opět zdůrazňují atraktivní design telefonů. Proto se musíme u parametrů odpíchnout od toho, co odhadují tipaři.

Podle zpráv tipařů mají telefony Reno 11 a Reno 11 Pro OLED displeje s obnovovací frekvencí 120 Hz a 2160 Hz PWM stmíváním. Standardní model prý pohání procesor Dimensity 8200 a Pro model pak čipset Snapdragon 8+ Gen1. Tipaři dále očekávají baterie s kapacitou 4800 mAh a 4700 mAh. V rámci výkonu nabíjení se dočkáme 67 W u standardního modelu a 80 W u Pro modelu. Hlavní fotoaparáty telefonů jsou trojité s 50 MPix snímačem Sony LYT-700 s OIS, 8 MPix širokoúhlým objektivem a 32 MPix teleobjektivem. Další specifikace výrobce potvrdí zřejmě již brzy.