V záplavě všemožných gadgetů a elektronických „vychytávek“ se občas na čínských e-shopech najde i překvapivě použitelná vymoženost, která ani nemusí být nějak extra drahá. Přesně takový je i velmi chytrý zámek Aqara A100 Pro Zigbee odemykáním pomocí otisků prstů. Ten je k nalezení na e-shopu Cafago. A samozřejmě se nakupuje ještě lépe a radostněji ve Flash Sale.

Chytrý zámek Aqara A100 Pro Zigbee je bezpečný zámek s rozsáhlými chytrými funkcemi a ergonomickým designem, který se snadno používá. Jedná se o zámek, který chce nahradit váš stávající zámek. Ať už se jedná o tradiční, nebo digitální zámek. Má několik způsobů digitálního odemykání v kombinaci s mechanickým zámkem. To přináší dokonalou rovnováhu digitálního ověřování a mechanického zamykání a odemykání.

Zámek Aqara A100 Pro Zigbee podporuje více uživatelů kdy každý uživatel může mít k dispozici více způsobů odemykání. Například biometrické otisky prstů, osobní kódy PIN a zařízení NFC. Umožňuje také nastavit jednorázové kódy PIN na dálku. Nebo časově omezené přístupové kódy, které fungují po celou stanovenou dobu.

Chytrý zámek Aqara A100 Pro Zigbee

Díky vestavěnému bezpečnostnímu čipu Apple je zámek Aqara A100 prvním zámkem na světě, který podporuje klávesy Apple Home Keys. Dveře můžete odemknout pomocí klíče Home Key uloženého v peněžence Apple. Stačí klepnout iPhonem nebo hodinkami Apple Watch do blízkosti zámku. Je také plně podporován a integrován do Apple HomeKit, takže můžete vidět stav zámku v aplikaci Apple Home nebo odemykat na dálku pomocí iPhonu.

Díky čtečce otisků prstů zabudované přímo v klice dveří je odemykání chytrého zámku Aqara A100 Pro Zigbee rychlé a ergonomické. Díky rychlosti biometrické identifikace 0,3 sekundy a spojce, která se sepne ve zlomku sekundy, lze závory zámku Aqara A100 Pro Zigbee zatáhnout již za 0,8 sekundy.

Chytrý zámek Aqara A100 Pro Zigbee ve Flash Sale na Cafago

A jak jsme slíbili, tak ani nebudete muset sáhnout nějak extra hluboko do peněženky, protože tento chytrý zámek si můžete pořídit ve Flash Sale jen za 178.59 euro na e-shopu Cafago. Zámek je v evropském skladu eshopu, takže žádné doplatky. A doprava je zdarma!