Druhá polovina a hlavně konec tohoto měsíce bude celkem zajímavý. Tedy alespoň co se týče nových telefonů. Nejen že termín uvedení svých herních telefonů už oznámila značka Red Magic, který chystá model Red Magic 9 Pro se Snapdragonem 8 Gen3, ale představovačku plánuje i Honor. Už nějakou dobu víme, že chystá telefony řady Honor 100, které prošly čínskou certifikací 3C, takže termín uvedení je na spadnutí.

Pokud se na nové telefony Honor 100 těšíte, vězte, že dorazí už skutečně brzy. Výrobce totiž dnes na svém oficiálním Weibo účtu potvrdil, že je v Číně oficiálně představí 23. listopadu/novembra. To znamená, že uvedení naplánoval na stejný den jako značka Red Magic u jejich herního stroje Magic 9 Pro. V souvislosti s potvrzením termínu uvedení série Honor 100 jsou na světě první dvě upoutávky, které odhalily design zadních panelů chystaných telefonů.

Design telefonů řady Honor 100

Na první pohled je zřejmé, že vzhled telefonu Honor 100 a 100 Pro se výrazně liší. Ovšem nutno dodat, že v obou případech je velmi atraktivní. Oba telefony mají zakřivený OLED displej s velmi úzkými rámečky Standardní model má ve středu horní části obrazovky malou “díru” pro přední kameru a model Pro má tamtéž místo “díry” ovál. To naznačuje, že má duální přední kameru. Moduly hlavních fotoaparátů jsou atypické. U modelu Honor 100 je to nedokončený kruh na obdélníkové základně a u modelu Pro je to stylizovaný ovál.

Při detailnějším pohledu na upoutávku vidíme, že oba telefony mají u hlavní kamery primární senzory s rozlišením 50 MPix a podporou OIS. Díky certifikaci 3C víme, že telefony podporují rychlé nabíjení s výkonem 100 W. A podle dalších odhadů tipařů si výrobce pro model 100 Pro připravil procesor Snapdragon 8 Gen2. Nu a poslední informace o řadě Honor 100 říká, že jsou už nyní k dispozici v předběžných objednávkách na Honor Mall, Tmall a JD. Konkrétní specifikace a ceny ale zatím výrobce nezveřejnil. Proto počkáme na promo kampaň a na představovačku, kde se jistě dozvíme vše podstatné.