Společnost Infinix dnes uvádí na český a slovenský trh nový smarthone Infinix ZERO 30 5G. Jde o první smartphone ve své třídě, který je vybaven předním fotoaparátem s podporou videa Ultra HD (4K / 60FPS). Díky řadě jedinečných funkcí pro produkci videa umožňuje Infinix ZERO 30 5G mladým lidem po celém světě udělat krok dál od selfie a vstoupit do nové oblasti tvorby vysoce kvalitních vlogů.

Infinix ZERO 30 5G vznikl, aby mladým lidem umožnil vytvářet filmový videoobsah v Ultra HD. Skvělý přední 50MP fotoaparát podporuje nahrávání videa 4K (3840×2160) při úžasně plynulém 60FPS, což je funkce, která se obvykle nachází pouze u modelů s vyšší cenovkou. Nyní tak mohou po extrémní kvalitě sáhnout i ti, kteří mají omezený rozpočet. Přední kamera je doplněna jedinečnými filmovými režimy, které umožňují vytvářet autentičtější vlogy ve filmovém stylu. Mezi další špičkové funkce patří jedinečný krásně zakřivený 144Hz AMOLED displej, vysoce výkonný osmijádrový procesor a 21 GB rozšířené paměti.

4K 60 snímků za sekundu: Natáčejte jako profesionál

Smartphone ZERO 30 5G vás posadí do režisérského křesla. Dvojitý blesk Micro-slit umožňuje filmovat za všech světelných podmínek. PDAF (Phase Detection AutoFocus) zajišťuje ostrý a vysoce kvalitní obsah pokaždé, ať už pořizujete selfie nebo nahráváte video. Infinix ZERO 30 5G se může pochlubit 108MP zadním fotoaparátem, který poskytuje úžasně ostré a ostré fotografie při slabém osvětlení díky snímači 1 / 1.67 “a objektivu, který zachycuje o 10% [1] více světla než je standardem.  Kombinuje technologie OIS a EIS, aby zajistil stabilní snímání obrazu pro fotografování i video. Trojitý bezztrátový zoom umožňuje uživatelům vychutnat si neuvěřitelné detaily na dálku, zatímco objektiv o šířce 120° pomáhá uživatelům zachytit svět tak, jak ho vidí.

Infinix ZERO 30 5G

Design a displej: Zlato v ruce

Infinix ZERO 30 5G je stylový z každého úhlu. Úzký rámeček 2,8 mm obsahuje ohromující zakřivený displej, který je vybaven 60° zlatou křivkou, jež nabízí elegantní a uklidňující pocit v ruce. Již z továrny je displej chráněn před potenciálním poškozením sklem Corning® Gorilla® Glass. Infinix ZERO 30 5G, přichází do Česka a na Slovensko v barvách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

Díky rychlé obnovovací frekvenci 144 Hz je obrazovka a navigace v operačním systému plynulá, zatímco přesné 10bitové barvy DCI-P3, vysoký kontrastní poměr a špičkový jas 950 nitů přinášejí dokonalý obraz. Infinix ZERO 30 5G je také vybaven zvukovým systémem se dvěma reproduktory s podporou DTS. Smartphone také disponuje režimem péče o zrak s certifikací TÜV Rheinland, který chrání oči uživatelů během doby strávené u obrazovky.

Infinix ZERO 30 5G: Další funkce

  • obsahuje kapacitní baterii s dlouhou životností 5,000 XNUMX mAh. 68W Super Charging znamená, že bez ohledu na to, kolik času strávíte natáčením videa v rozlišení UHD, nabití z 1 % na 80 % proběhne za pouhých 30 minut[3].
  • jako OS je zde XOS 13, přizpůsobená verze systému Android 13, která obsahuje řadu nejnovějších funkcí, včetně aktualizovaného hlasového asistenta Folax, který integruje ChatGPT. Požádejte Folax, aby vám pomohl s voláním, fotografováním, přehráváním hudby, nastavením budíků nebo dokonce plánováním cest. Uživatelé mohou také vytvářet své vlastní jedinečné tapety pomocí nejnovější aplikace AI Wallpaper Generator, zatímco Smart Search umožňuje uživatelům rychle najít požadovaný obrázek z mnoha obrázků, dokonce navrhuje podobné obrázky online. Funkce generátoru tapet AI a inteligentního vyhledávání budou k dispozici prostřednictvím nadcházejícího upgradu OTA
  • nabízí rychlé odemykání otisků prstů, takže si uživatelé mohou užívat absolutní bezpečnost s důvěrou a pohodlím.
  • dále zde máme multifunkční NFC, které umožňuje uživatelům žít bezhotovostní nákupy v obchodech, kavárnách a restauracích a kdekoli zrovna potřebujete.
  • Odolnost proti vodě a prachu IP53 chrání ZERO 30 5G ve vlhkém počasí, zatímco kapalinové chlazení vakuové komory zabraňuje nežádoucímu hromadění tepla během delšího nahrávání.

Infinix ZERO 30 5G: Ceny a dostupnost

Model ZERO 30 5G je od 8. 11. v předprodeji u vybraných partnerů. Všeobecný prodej začíná 20. 11., model má barvy Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

Cena v ČR: 8 999 Kč

Cena v SR: 379 EUR