A druhá dnešní zpráva od Infinixu. Společnost Infinix totiž uvádí na český a slovenský trh Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition, který vznikl ve spolupráci s uznávaným studiem Designworks BMW. Tento model představuje vizi Infinixu. Tedy moderní, výkonný a elegantní smartphone v ideální poměru cena/výkon. Jeho špičkové materiály a přepracovaná estetika mu vynesly prestižní ocenění iF Design Award 2023. Model navazuje na úspěšný Infinix Note 30 Pro.

NOTE 30 VIP Racing Edition čerpá inspiraci z pouličních závodů, napodobuje podmanivé scény neonově osvětlených sportovních vozů v noci a zaručuje výjimečný vzhled. Díky převratné technologii 3D Lighting Leather na zadní straně spojuje klasické textury kůže se špičkovými světelnými efekty. Ikonický tříbarevný světelný pás na zadním panelu tak prosvítá skrz černou koženou kresbu a přináší neotřelý desing pro všechny, kteří hledají něco opravdu VIP.

INFINIX NOTE 30 VIP Racing Edition

Světelný pás symbolizuje rychlost, výkon a sílu, ale kromě toho dynamicky indikuje stav telefonu prostřednictvím různých světelných vzorů – designový prvek má tak i své praktické využití. Note 30 VIP Racing Edition odráží závodní estetiku a integruje do svého designu prvky motorsportu. Zadní kryt evokuje ikonickou kostkovanou vlajku, která signalizuje dokončení závodu. Rukojeť dlaně zdobí malé vyražené trojúhelníky, připomínající výkonné závodní volanty. To zlepšuje přilnavost a stabilitu pro pohodlné držení v ruce.

Díky podpoře 68W kabelového i 50W bezdrátového nabíjení mohou uživatelé rychle dobít svou baterii při zastávce v boxech. Tato technologie zahrnuje funkce jako Reverse Charge (kabelové i bezdrátové), Bypass Charge, AI Smart Charge a PD 3.0, které zajišťují řešení pro každou situaci nabíjení a umožňují uživatelům mít neustálou kontrolu nad stavem baterie.

INFINIX NOTE 30 VIP Racing Edition

Designový VIP zážitek

Nadupaným motorem je pokročilá 6nm platforma Dimensity 8050 5G, která bez námahy zvládá multitasking a pohlcující 3D hraní. Telefon se může pochlubit 10bitovou AMOLED obrazovkou s obnovovací frekvencí 120 Hz pro ostrý a osvěžující vizuální zážitek. Pokud jde o fotografie, NOTE 30 VIP Racing Edition se chlubí 108MP hlavním fotoaparátem a 32MP selfie fotoaparátem, což uživatelům umožňuje pořizovat složité detailní záběry, které odrážejí jejich jedinečnou perspektivu.

NOTE 30 VIP Racing Edition ztělesňuje rychlost prostřednictvím značně přizpůsobeného operačního systému. Note 30 VIP se může pochlubit jedinečným uživatelským rozhraním, které odráží podstatu závodění. Toto téma je sladěno s barvou světelného pásu zadní desky a odráží rychlost v každém aspektu.

INFINIX NOTE 30 VIP Racing Edition: Ceny a dostupnost

NOTE 30 VIP Racing Edition má cenovku 8 699 Kč a bude dostupný u vybraných prodejců smartphonů Infnix.