Vzhledem k tomu, že se tablety staly populárními v případě mobilních kanceláři nebo při dálkovém studiu, zaznamenala společnost Blackview, rostoucí poptávku po tabletech. Především po těch s velkou obrazovkou pro práci, studium nebo zábavu. Po měsících příprav tak celosvětově vrhne na trh svůj nejnovější 12-palcový vlajkový tablet Blackview Tab 18 s ultra velkou obrazovkou. Ten prošel kompletním vylepšením a přináší uživatelům zcela nový inteligentní zážitek.

Blackview Tab 18 vylepšení č. 1: Displej

Ať už jde o obrázky nebo texty, prohlížení na tabletu Tab 18 je příjemnější díky 12palcovému ultra velkému 2,4K displeji. Ten má poměr obrazovky k tělu 86,6 %. Dále má snížené vyzařování modrého světla, autorizovanému certifikací TÜV SÜD Low Blue Light. Kromě toho je tabletu Tab 18 přiřazeno několik režimů pro pohodlí očí pro různé režimy používání.

Blackview Tab 18
Pro lepší zážitek ze sledování obsahu prošel Tab 18 certifikací Widevine L1, která vám umožní ponořit se do streamovaného obsahu v rozlišení 1080P. A to na platformách, jako je Netflix a další. Dokáže také poskytnout zážitek jako na počítači díky zobrazení ve více oknech a také zobrazení na rozdělené obrazovce. Přesně tak, abyste mohli rychleji a efektivněji plnit své úkoly. Společnost Blackview nabízí také další možnosti, včetně magnetické klávesnice 2 v 1 s technologií Bluetooth. Nebo magnetické pero S Pen Gen 2, které je testováno s citlivostí na tlak 4096 úrovní pro přirozené psaní jako perem.

Vylepšení č. 2: Výkon

Vzhledem k tomu, že tablet s velkou obrazovkou se často používá pro náročné úkoly, jako je multitasking, graficky náročné hry a streamování, je Tab 18 vybaven výkonným 6nm osmijádrovým procesorem MediaTek Helio G99 Soc. Ten je spojen s až 24 GB RAM (12 GB rozšiřitelných) a 256 GB ROM. Interní paměť lze dále rozšířit o 1 TB pomocí microSD karty. Kromě toho je výkon dále zvyšován špičkovými technologiemi, jako je Atomized Memory 2.0 a další.

Vylepšení č. 3: Upgrade operačního systému

Tablet Blackview Tab 18 používá operační systém Android 13 s nadstavbou DokeOS_P 4.0 s několika vylepšeními. Včetně režimu PC Mode 2.0, vylepšené funkce Split-screen, panelu úloh, vylepšené aplikace Notebook a dalších vylepšení hlavně v oblasti efektivity, designu, soukromí a výkonu.

Blackview Tab 18 vylepšení č. 4: Zvuk

Tab 18, který se snaží nabídnout pohlcující zvukový zážitek, má ve specifikacích čtveřicí reproduktorů Harman Kardon® symetricky rozmístěných po obou stranách pro prostorový zvuk. S ohledem na různé scénáře je Tab 18 integrován s realistickými zvukovými efekty vyladěnými technologií Harman AudioEFX® 2.0.

Blackview Tab 18

Vylepšení č. 5: Výdrž baterie

Pro podporu vašeho dlouhodobého používání na cestách má Tab 18 8800mAh baterii s výdrží až 12 hodin denního používání. Tu doplňuje 33W rychlé nabíjení.

Vylepšení: č.6: Fotografování

Co se týče fotoaparátů, je Blackview Tab 18 dostal do vínku 8MP+16MP fotoaparáty, díky nimž budou vaše videohovory a konference jasnější. Kromě toho Tab 18 podporuje funkci Smart Google Lens, která uspokojí vaši potřebu skenování dokumentů, překladu, rozpoznávání objektů a ještě více. Díky algoritmu Blackview ArcSoft® 7.0 se výsledky fotografování zlepší o 15 %. Tab 18 také disponuje několika režimy fotoaparátu pro různé scénáře.

Blackview Tab 18

Blackview Tab 18: Cena a dostupnost

Blackview Tab 18 bude k dispozici ve třech barvách: Glacier Blue, Turquoise Green a Space Grey. Společnost Blackview deklaruje, že od 11. do 17. listopadu 2023 si můžete Tab 18 pořídit za pouhých 199 dolarů (50% sleva) s využitím časově omezených kupónů.