Black Friday se kvapem blíží a vzhledem k tomu, že se očekává spousta nabídek u všech velkých prodejců, máme zde pár tipů, jak nejlépe využít největší nákupní událost roku. Měli byste však také vědět, že v rámci výprodeje Black Friday / Double 11 na Godeal24 je stále nejlepší čas na pořízení originálního operačního systému Windows a kancelářského balíku Office. Jedná se o velkou akci s obrovskými slevami na veškerý oblíbený software pro PC. Co je to Double 11? Double 11 není jen jeden den, ale velmi oblíbený online nákupní festival, který vznikl v Číně a je obdobou nákupního festivalu Black Friday. Mnoho lidí bude nakupovat během Double 11, díky čemuž můžete ušetřit spoustu peněz.

Aktuálně je nejnovější sada Office 2021 Professional Plus za pouhých 25,11 €. Což vám oproti oficiální ceně u Microsoftu, která činí 439,99 €, ušetří více než 90 %. Pokud si koupíte více klíčů Office 2021, tak cena bude jen 15,02 €. Pokud vám nové funkce Office 2021 nic neříkají, možná je pro vás dobrou volbou Office 2019. Office 2019 Professional Plus stojí jen 22,25 €. Godeal24 je bezpečná platforma pro prodej softwaru, stačí si jen zakoupit licenční aktivační klíč od Godeal24. Poté si stáhnout z oficiálních webových stránek software a aktivovat pomocí zakoupeného aktivačního kódu. Takže software, který následně začnete používat, je 100% bezpečný a originální. Během instalace a používání poskytuje Godeal24 nepřetržitou technickou podporu a slibuje následný poprodejní servis. A pokud potřebujete nakoupit operační systém Windows a kancelářské balíky MS Office ve velkém, podívejte se na akci “Velkoobchod pro firmy“, kde se dá ušetřit ještě více.

GoDeal24 Black Friday Sale: Exkluzivní Singles’ Day slevy

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

SLEVY AŽ 50% NA DALŠÍ VERZE OFFICE A WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.