Tento týden nám ve svém závěru nadělil státní svátek a také jednu hodinu spánku navíc. K tomu všemu i slunečné a na tuto roční dobu relativně teplé počasí. Proto jej uzavřeme stylově a nabídneme vám i naši rubriku Vychytávky z Číny.

Na rozdíl od minulého dílu, kdy vám Vychytávky z Číny nabídly tři tipy na poměrně různorodé gadgety, se dnes zaměříme na tři produkty, které asi ocení všichni ti, kteří si rádi zahrají na svých počítačích a noteboocích hry. Vybrali jsme totiž tři produkty, které při hraní her a nebo pro péči o počítač výborně hodí.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Herní dok

Hraní her, ať už mobilních nebo počítačových, je prostě vášeň. A každý vášnivý hráč jistě potvrdí, že pro skvělý zážitek ze hry je důležité i herní vybavení. Patří mezi ně stylové herní myší, klávesnice, monitory a nebo třeba i huby nebo doky. A právě jeden herní dok jsme pro vás našli ve slevové akci. Má poměrně stylový herní design, ale podstatně důležitější je to, že má i vestavěný HDMI port s rychlostí 2500 Mbps. Součástí je i USB post s podporou rychlého nabíjení podle PD protokolu. Do doku mohou hráči připojit i sluchátka, protože součástí balení je i 3,5 mm audio redukce. Cena ve slevě je sice trochu vyšší, ale ne nijak dramaticky. Herní dok nyní přijde na 46,95 dolaru.

Multifunkční čisticí sada

Každý z nás občas potřebuje pořádně vyčistit klávesnici a nebo sluchátka. Existuje na to spousta udělátek a je jistě fajn, když je máme všechna pohromadě na jednom místě. To přesně splňuje tato sada 20 různých nástrojů od několika typů kartáčků, čisticích tyčinek, až po malou škrabku na čištění sluchátek. V sadě najdeme dokonce i kleštičky na vytažení kláves. Díky těmto malým pomocníkům vyčistíme nejen telefon, tablet, klávesnici, sluchátka, ale také třeba fotoaparát. Ve slevové akci je tato sada ve dvou verzích a její cena začíná na 0,49 dolaru.

Stylové herní chlazení

Poslední dnešní tip opět míří za hráči počítačových her. Jde totiž o přídavný vzduchový herní “chladič”. Jeho design nenechá nikoho na pochybách, že jde o herní periferii. Na horní části má totiž barevná LED světla. Je tu i kolečko pro nastavení intenzity chlazení. Zkrátka a dobře jde o zajímavý herní doplněk pro váš notebook. Navíc cena ve slevě na Aliexpress začíná na 4,79 dolaru, což je jistě zajímavé.