Občas není od věci chtít poněkud ušetřit, obzvláště, pokud má člověk hlouběji do peněženky. Naštěstí čínské e-shopy myslí i na tuto skupinu zákazníků a sem tam pustí do světa zajímavou nabídku. Zvlášť, když je školní rok v plném proudu a školákům se tablety dozajista hodí. No a právě jeden takový levný tablet s 6 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště je aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago.

Levný tablet a jeho hlavní specifikace

Tablet dostal do vínku 10,1 palcový displej s klasickým poměrem stran a rozlišením 1960 × 1080 pixelů. Cafago rovněž uvádí, že tablet nabízí podporu Wi-Fi 802.11b/ g/n a standardní 4G volání. Pod kapotou tabletu najdeme osmi jádrový procesor MTK6797 s osmi jádry Cortex-A53 a grafikou ARM Mali-400 MP2 Open GL ES2.0. Čipset dále doplnilo v tomto konkrétním případě 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Můžeme jej dále rozšířit pomocí slotu na SD kartu.

Tablet obsahuje USB-C port pro nabíjení a přenos dat. Baterie má solidní kapacitu 6000 mAh, která by měla poskytovat dostatek hodin provozu. Nezapomeňme ani na podporu Bluetooth ve verzi 4.2 pro rychlé a stabilní bezdrátové připojení a dokonce nechybí ani GPS. V balení najdeme také OTG kabel a pouzdro na tablet.

Momentálně se tenhle šikovný pomocník nachází v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 75,29 euro, což je opravdu zajímavá cena. Výhodou jistě je i dodávka z evropského skladu, která je zdarma. Takže pokud někdo z vás opožděně shání výbavu pro malého školáka a nechce se mu moc utrácet, tento tablet by mohl být správnou volbou. Samozřejmě, jak už to u bleskových prodejů bývá, nabídka je časově omezená.