Značku LONGER asi nemusíme našim čtenářům, zejména příznivcům laserového gravírování, představovat. Společnost si za svou poměrně krátkou kariéru dokázala získat poměrně solidní renomé a vyšplhala se až na samý vrchol oboru. Jejich zajímavých modelů jsme na našich stránkách viděli již poměrně dost a dnes můžeme přidat další. Jedná se o vylepšenou verzi již solidního modelu, která přináší několik nových funkcí navíc. LONGER RAY5 20W je opravdu skvělá laserová gravírovačka pro náročné uživatele, kteří nechtějí žádné kompromisy. No a právě ta se nachází ve speciální Halloweenské nabídce na eshopu výrobce Longer. A ke všemu máme ještě slevový kód v podobě Y2REKQ1.

LONGER RAY5 20W je velmi výkonný model, který dokáže dát opravdu zabrat. Pro začátek, 20W laserový modul s nejdelším ohniskem 40 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20mm masivní dřevo nebo 30mm akrylát. A díky ultrajemnému přítlačnému bodu 0.08×0.10mm bude vaše gravírování přesnější než kdykoli předtím s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 běžící na taktu 240MHz a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A díky velké gravírovací ploše 375 x 375 mm můžete naplno rozvinout svou kreativitu.

Longer Ray5 20W

LONGER RAY5 20W – SEZNAM POKROČILÝCH SPECIFIKACÍ

Stroj je také mimořádně bezpečný s řadou bezpečnostních záruk. Jako je například detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. LONGER RAY5 20W je také první laserová gravírovačka s vestavěným dotykovým displejem a 3,5″ displej se bude hodit pro offline operace. Je však také kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

Špičkové modely samozřejmě nejsou levné, ale model gravírovačky RAY5 20W svou cenu snadno ospravedlní. Aktuální speciální Halloween akce totiž hodila cenu této nabušené gravírovačky na 579,99 dolarů s dopravou ZDARMA ze skladu v EU.