Být hobbyistickým kutilem s kreativním myšlením je něco nejen obdivuhodného, ale občas i docela šikovného. S moderními nástroji a pomůckami totiž můžete vytvořit opravdu úžasné věci. A to mluvíme o téměř průmyslové úrovni kvality, protože cenová dostupnost opravdu výkonných strojů je proklatě nízká. Dnes si to můžeme opět dokázat, a to díky nové várce nabídek hobby nářadí z e-shopu Gearberry. Dnes tady máme v akci laserové gravírovačky Sculpfun S30, konkrétně S30, S30 Pro a S30 Pro Max.

Nejdříve se ale pojďme podívat na některé výhody nakupování s Gearberry. Protože, ruku na srdce, množství e-shopů, ze kterých si můžete vybírat, je opravdu něco jiného. Kluci z Gearberry však mohou nabídnout několik solidních výhod jako příjemný bonus. Třeba dopravu z místního skladu v EU, dopravu zdarma téměř na všechno a garantované 7denní vrácení peněz a 30denní výměnu zboží. Pojďme se tedy podívat na některé z hlavních bodů promo akce a také se mrkněte na celou akci Ghoulishly Great Deals. Zde najdete všechny možné hobbyistické pomůcky a nářadí různých značek, které vám udělají radost. Akce běží od 24. října do 31. října.

SCULPFUN S30 PRO

Sculpfun S30 PRO

Takže Gravírovačky Sculpfun S30. Pojďme na první. Laserová gravírovačka Sculpfun S30 Pro je opravdu modelem zabírajícím přední místa. Sestavíme ji navíc jen za okamžik, protože je vše připraveno jen v několika částech. Opravdu silný duální 10W laser má svazek tenký pouze 0.06×0.08mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba tlusté dřevěné desky nebo silný akrylát. Laser se hodí nejen na rytí do kovu nebo dřeva, ale neleká se ani řezání. Maximální rycí plocha je výborných 410 x 400 mm. Potěšující zprávou je i podpora softwaru jako je LaserGRBL, LightBurn, Benbox, GrblController nebo LighFire a další. Takže je práce s ní velmi jednoduchá. Navíc se neomezuje jen na Windows, ale i Apple (LightBurn). Dále podporuje formáty jako je JPG, PNG, DXF, SVG, G-code, NC, BMP a další.

Aktuálně lze model S30 Pro pořídit v rámci probíhající slevové akce se slevovým kupónem GBoff10 za příjemných 479 dolarů. Samozřejmostí je doprava zdarma z EU skladu.

Sculpfun S30

Ale model Pro není jediným zástupcem této řady. Jako další pán na holení je zde základní model této řady s označením S30. Ten lze v rámci probíhající slevové akce přídit se slevovým kupónem GBOFF20 za zajímavých 279 dolarů. Samozřejmostí je doprava zdarma z EU skladu.

SCULPFUN S30 PRO MAX

A když jsme šli v této řadě gravírek s S30 dolů, nyní nastal čas podívat se i směrem nahoru. Vyšším modelem v této řadě je totiž kousek s označením S30 Pro Max. Ten lze v rámci probíhající slevové akce přídit se slevovým kupónem GBOFF20 za velmi hezkých 679 dolarů. I zde je samozřejmostí doprava zdarma z EU skladu.