Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, oznámila dostupnost nových barevných variant véčkového tlačítkového telefonu Nokia 2660 Flip. Telefon je skvělou alternativou pro uživatele, kteří si chtějí alespoň na chvíli odpočinout od moderních technologií. Nebo jen ocení sekundární telefon se skvělou výdrží. Fanoušky si ale najde i u starší generace. Ta zase ocení velká tlačítka a prostorný displej.

Digitální detox v atraktivních barvách

Nokia 2660 Flip

S telefonem Nokia 2660 Flip lze snadno přejít z digitálního světa do toho reálného a nově přichází v růžové a zelené barvě. Kategorie tlačítkových telefonů je u generace Z a mileniálů opět stále oblíbenější. A nové barvy mohou být dalším důvodem, proč si digitální detox vyzkoušet. Společnost HMD Global se navíc může pochlubit meziročně dvojnásobným prodejem kategorie véčkových tlačítkových telefonů. A za rok 2023 se očekává další růst.

Nokia 2660 Flip – Prověřený vzhled s legendárním odkazem

Původní model 2660 Flip byla uvedena na trh v roce 2007. A vůbec první véčkový telefon Nokia byl uveden na trh již v roce 1998. Po 25 letech si tak mohou všichni připomenout, proč se tyto telefony staly tak populárními.

Stylové véčko navržené na snadné používání

Samotná véčková konstrukce telefonu zaručuje komfortní vyřizování hovorů za každé situace. Tomu napomáhá i ergonomické umístění sluchátka a mikrofonu vyplývající z atraktivní konstrukce zařízení. Telefon vyniká také velkým 2,8″ displejem, kompatibilitou s naslouchátky, královskou výdrží na jedno nabití a velkými tlačítky. Ty si oblíbí zejména starší lidé. Nokia 2660 Flip nabídne také vyhrazené nouzové tlačítko, které umožňuje rychlý kontakt s nejbližšími. V případě, že dojde k neočekávané události, lze kontaktovat až pět kontaktů. Výbavu uzavírá legendární hra Had a podpora LTE.

Nokia 2660 Flip – Ceny a dostupnost

Nové barevné varianty jsou již v prodeji za doporučenou cenu 1 690 Kč.