Ať už jste kancelářským pracovníkem, či snad pracujete na volné noze, Microsoft Office je základním softwarem pro efektivitu. Tento software pro zvýšení produktivity zahrnuje aplikace Word, Excel a PowerPoint. To je ale jen začátek. Už nemusíte hledat zdarma a nebezpečné softwarové balíčky online, Godeal24 Halloween Big Sale vám poskytne pravý, ale levný MS Office. Ať už jde o nejnovější Office 2021, nebo Office 2019. Office 2021 za pouhých 26,75 € a Office 2019 za pouhých 23,56 €! Pokud máte chuť se podělit se svými blízkými, můžete si vybrat balíček více klíčů. A Office 2021 je pak jen za 15,43€/PC! Systém Windows je základem většiny počítačů.

Můžete využít této akce a zakoupit nejrozšířenější klíče Windows 10, které stojí jen 8,65 €! Finančně nejzajímavějším balíčkem je Windows 10 Pro 2PC. Ten je k dostání jen 7,43 € za kus, což vám pomůže s úsporou přes 90 %. GoDeal24 vám tímto přeje hezký Halloween.

Office 2021 Professional Plus je komplexní kancelářský software zvyšující produktivitu, který obsahuje několik důležitých aplikací, jako je Word, Excel, PowerPoint, Outlook atd. Office 2021 Pro nabízí bohaté funkce a nástroje, které mohou uživatelům pomoci rychleji dokončit různé úkoly.

Nejlepší cena! 62% sleva na Microsoft Office! (s kupónem “SGO62”)

V současné době je Windows 10 verzí s nejvyšší stabilitou a výkonem operačního systému. Samotný software ovladačů systému výrobce vylepšil a opravil většinu drobných chyb.

Obří slevy na Windows OS: (s kupónem ” SGO50″)

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

GoDeal24 Halloween Big Sale! Další slevy

NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračujte jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Na následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com