3D tiskáren značky Creality se už na našich stránkách objevilo opravdu hodně. Čínská firma je v tomto ohledu velmi plodná a jejich portfolio opravdu masivní. Navíc jde samozřejmě v podstatě vždy o cenově přijatelné kousky. Dnes si můžeme odškrtnout další model a tím je tiskárna Creality K1 Max. Tato tiskárna rozhodně stojí za pozornost nejen svými parametry, ale také slevovou akcí. Protože bychom to nebyli my, abychom pro dobrou míru nepřihodili luxusní slevový kupón z e-shopu Tomtop. Tak se na tuto 3D tiskárnu pojďme podívat podrobněji.

CREALITY K1 MAX A JEJÍ HLAVNÍ SPECIFIKACE

3D tiskárna Creality K1 Max má řadu skvělých parametrů, na které se podíváme na později, ale všem vévodí rychlost. Ta je přímo blesková. Díky famóznímu zrychlení 20.000 mm/s^2 totiž dosáhne rychlosti tisku 600 mm/s za pouhé 0,03 sekundy.

Rychlost tisku je ovšem k ničemu, pokud není podpořena schopností tiskárny dostatečně rychle zpracovat tisková data: proto je Creality K1 osazena výkonným dvoujádrovým procesorem taktovaném na 1,2 GHz a podpořeném hned 8 GB RAM. Rychlostí vyniká i zahřátí pracovní podložky ze speciální hliníkové slitiny (pouhé 3 minuty). A extruder s pomocí vylepšeného keramického nahřívače dosáhne pracovní teploty 200 °C během 40 sekund. Na stole tak zkrátka máte výkon a produktivitu za několik 3D tiskáren dohromady.

Creality K1 Max

Vestavěný LiDAR senzor používající vysoce přesný laserový paprsek automaticky skenuje první vrstvu (s přesností 1 μm), a v případě jakékoliv nesrovnalosti pozastaví tisk a upozorní vás. Šetří tak čas i drahocenný materiál.

Creality K1 umí tisknout z USB disku i prostřednictvím WiFi připojení či ethernetového kabelu, a to také z prostředí Creality Print a Creality Cloud (PC či mobilní verze aplikace).

SLEVOVÝ KUPÓN

Ani cena na e-shopu Tomtop není příliš vysoká. Tiskárna Creality K1 Max zde přijde na 1227,35,44 euro, ale pozor! Náš slevový kupón ve tvaru ED6962 cenu sníží na hezkých 733 euro. V ceně je zahrnuto DPH a navíc je tiskárna dodávána z německého skladu. A doprava je kompletně zdarma!