Ani tuto neděli si samozřejmě nenecháme ujít příležitost vám naservírovat naši pravidelnou rubriku Vychytávky z Číny. Rubrika má už téměř čtyři sta dílů za pasem a nás stále neopouští nadšení v hledání zajímavých kousků čínské provenience, samozřejmě za velmi lákavé ceny.

Dnešní trojice produktů tentokrát nemá žádné speciální téma a jde tak čistě o věci co nás zaujaly. Máme tu jeden vyloženě praktický gadget a dva kousky pro zábavu a trochu té neřesti. Každopádně i dnešní Vychytávky z Číny cílí na výrazně nízkou cenu, která našim peněženkám nijak neublíží. Tak hurá na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Tekutá izolační páska

Profesionálové, ale i hobby elektrikáři jistě potvrdí, že dobrá izolační páska je při opravách elektrických kabelů k nezaplacení. A právě na ně pamatovali čínští “inženýři” a vymysleli tekutou izolační pásku. Jde v podstatě o izolační lepidlo v tubě, nebo spíš o tekutou silikonovou pryž. Výborně poslouží při opravách elektrických spotřebičů, jako jsou elektrická topidla, různé senzory a nebo i elektrické spoje u počítačů. Páska je po zaschnutí vzduchotěsná a odolná vůči vodě i UV záření. Navíc není tato tekutá izolace ani příliš drahá a ve slevové akci její cena začíná na 0,49 dolaru. Vybrat si ji můžete buď v barvě černé a nebo bílé.

Halloween je za dveřmi

I do naší české kotliny neomylně pronikly oslavy Halloweenu. My starší spíš tento svátek oslavíme návštěvou hřbitova a vzpomeneme na zemřelé, ale mládežníci se jistě rádi vrhnou do oslav tohoto původně keltského svátku se vším, co k tomu patří. Ať už jsou to strašidelné dlabané dýně nebo nezbytné kostýmy a masky. A jednu halloweenskou masku jsme pro vás našli ve slevové akci. Jejím nesporným plusem je to, že svítí, což jí dodá patřičný strašidelný punc. Je lehká, takže malá strašidla ji na obličeji ani neucítí. Ve slevě na Aliexpress si můžete vybrat z mnoha barevných variant a cena této halloweenské masky začíná na sympatických 2,66 dolaru.

Lovu zdar

Také poslední dnešní vychytávka se pojí s podzimem, a to přesto, že lovecká sezóna je už v plném proudu. Ocení ji nejen myslivci, ale i my, kteří se spíš věnujeme lovu beze zbraní. Jedná se totiž o sadu stylových “panáků” s designem brokovnicové nábojnice. Sklenky jsou vyrobené z kvalitního plastu, takže lovci si je bez obav mohou přibalit do svých brašen a vyrazit popíjet na nejbližší honitbu. My ostatní si připijeme v pohodlí našich domovů. Takže: lovu zdar a na zdraví. Cena sady čtyř sklenek ve slevě není vysoká a zaplatíme za ně jen 4,68 dolaru.