Společnost Oppo představila svůj nejnovější výtvor Oppo Find N3, který otevírá nové hranice ve světě chytrých telefonů. Ještě více vzrušující je, že jde o první horizontální skládací zařízení Oppo, které debutuje mimo Čínu.

OPPO FIND N3 PŘEDSTAVEN SE SNAPDRAGONEM 8 GEN 2 A TROJITÝM FOTOAPARÁTEM

Oppo Find N3

Oppo Find N3 pokračuje v trendu kratších a širších skládacích zařízení ve stylu knihy a přináší bezkonkurenční zážitek ze sledování. Na vnější straně najdete 6,31palcový AMOLED displej. Může se pochlubit ohromujícím rozlišením 2484 × 1116 px a dynamickou obnovovací frekvencí od 10 do 120 Hz. Displej dodržuje téměř konvenční poměr stran 20:9 a dosahuje oslnivého špičkového jasu až 2800 nitů.

Plný potenciál telefonu Find N3 si objevíte jeho rozložením, čímž odhalíte prostorný 7,82palcový displej s rozlišením 2440x2268px. Tato působivá obrazovka se může pochlubit také dynamickou obnovovací frekvencí v rozmezí 1 až 120 Hz. Zajišťuje plynulé přechody a poskytuje stejně pozoruhodný maximální jas jako vnější displej.

Oppo Find N3

Pod kapotou Oppo Find N3 tedy tepe nejnovější vlajkový čip Snapdragon 8. generace 2 doplněný velkorysou 16GB operační pamětí LPDDR5X a objemným 512 GB úložištěm. O připojení a zábavu se stará impozantní 4 805mAh baterie vybavená 67W rychlonabíjením SuperVOOC. S touto technologií rychlého nabíjení dosáhnete plného nabití za pouhých 42 minut.

Jednou z výrazných vlastností telefonu Oppo Find N3 je také výjimečná sestava fotoaparátů značky Hasselblad. Ta nastavuje nové standardy ve své třídě. Na přední straně se pyšní dvěma selfie fotoaparáty. Tedy 20Mpx fotoaparátem na vnitřní straně a pozoruhodným 32Mpx fotoaparátem na krycím displeji. Když jej otočíte, najdete špičkový 48MP snímač LYTIA-T808 od společnosti Sony “pixel stacked” 1/1,43″ senzor vybavený dvouvrstvou tranzistorovou technologií. Ta slibuje vynikající citlivost na světlo a v důsledku toho i lepší kvalitu obrazu.

Přístroj je také vybaven 48MP 1/2″ snímačem spárovaným s 14mm ultraširokoúhlým f/2,2 objektivem vybaveným automatickým ostřením. Pokud jste fanoušky fotografování se zoomem, Oppo Find N3 vás nezklame. Nabízí 64MP 1/2″ snímač s 3x 70mm stabilizovaným periskopovým objektivem se světelností f/2,6. Umožňuje tak působivý hybridní zoom až 6x nebo ohromujících 145 mm.

BUDOUCNOST CHYTRÝCH TELEFONŮ?

Oppo Find N3 nově definuje multitasking díky schopnosti pojmout až tři okna na obrazovce současně. A to jak ve vertikální, tak v horizontální orientaci. Tato funkce, kterou společnost Oppo označuje jako “15palcový virtuální displej”, poskytuje všestranný a efektivní uživatelský zážitek. Mnoho oblíbených aplikací podporuje funkci rozdělení obrazovky. To umožňuje provádět úkoly, jako je úprava dvou dokumentů vedle sebe v aplikaci Microsoft 365. Nebo porovnávání dvou fotografií v galerii. Podle společnosti Oppo je s tímto rozšířeným displejem kompatibilních pozoruhodných 95 % běžných aplikací. Navíc si můžete libovolně nastavit velikost aktivního okna podle svých preferencí.

Oppo Find N3 se navíc dodává ve čtyřech různých barvách a dvou povrchových úpravách. Černá a červená varianta jsou vybaveny zadním panelem z veganské “kůže”, který poskytuje jedinečný hmatový zážitek. Zatímco zelené a zlaté modely se prezentují elegantním matným skleněným povrchem. Zajímavostí je, že varianta Champagne Gold obsahuje barevně sladěný ostrůvek fotoaparátu, který dodává další nádech stylu a sofistikovanosti.

Pro ty, kteří se nemohou dočkat, až si toto přelomové zařízení pořídí, bude Oppo Find N3 k dispozici v jediné konfiguraci 16/512 GB za cenu cca 1 650 euro. Jaká však bude případná česká dostupnost a cena zatím zjišťujeme.

Závěrem lze říci, že model Find N3 představuje skok vpřed ve světě skládacích smartphonů. Díky svému inovativnímu designu, výkonným specifikacím a působivému systému fotoaparátů slibuje poskytnout jedinečný a podmanivý uživatelský zážitek. Vzhledem k tomu, že Oppo Find N3 se poprvé vydává za hranice Číny, je připraven významně ovlivnit globální trh se smartphony.