Společnost CMF by Nothing oficiálně uvedla na trh tři nové produkty. Spolu s novými produkty poskytla společnost Nothing i další informace týkající se této subznačky. A pro ty, které zajímalo, co znamená zkratka CMF, uvádíme, že jde o barvu, materiál a povrchovou úpravu.

Hlavním cílem této značky od Nothing je poskytovat zajímavé a schopné výrobky za přijatelné ceny. A popravdě řečeno, díky zbrusu novým produktům CMF by Nothing mají nyní spotřebitelé k dispozici solidní možnosti příslušenství v cenově příznivém rozmezí.

CMF by Nothing: CMF BUDS PRO

CMF by Nothing

Zkušenosti společnosti Nothing v oblasti audio příslušenství není třeba představovat. Vezměte si například sluchátka Nothing Ear (1) a Nothing Ear (2). Ačkoli jsou nyní sluchátka Buds Pro od společnosti CMF by Nothing levnější než vlajkové lodi sluchátek od společnosti Nothing, nešetří na důležitých faktorech.

CMF by Nothing

Začněme tím, že sluchátka CMF by Nothing Buds Pro jsou vybavena pokročilou technologií aktivního potlačení hluku (ANC). Ta dokáže nabídnout až 45dB redukci šumu v širokém rozsahu 5000 Hz. Jinými slovy, pokud budete mít tato sluchátka zapnutá v režimu ANC, budete zcela izolováni od vnějšího hluku.

ANC však není jedinou výjimečnou vlastností sluchátek CMF Buds Pro. Sluchátka nabízejí také spolehlivý výkon baterie. Přesněji řečeno, obsahují největší baterii, jakou lze nalézt v jakémkoli audio produktu značky Nothing.

Ale jak spolehlivá je baterie? Se zapnutým ANC se můžete dostat až na 6,5 hodiny a s vypnutým ANC na 11 hodin. Kromě toho jsou sluchátka CMF by Nothing Buds Pro vybavena robustní sadou zvukových ovladačů. Měniče jsou z LCP+PU a jsou vybaveny technologií pro úpravu basů v reálném čase.

Tyto pokročilé zvukové technologie zajišťují, že z přehrávání zvuku vytěžíte maximum.

Sluchátka CMF Buds Pro si můžete vybrat ve třech různých barvách: Světle šedá, tmavě šedá a oranžová. A pro ty, které to zajímá, Buds Pro od CMF by Nothing se prodávají za 49 USD.

CMF WATCH PRO

CMF by Nothing

Hodinky CMF Watch Pro jsou vůbec první chytré hodinky od společnosti Nothing. A přestože jde o první techniku od Nothing, značka odvedla zajímavou práci při jejich navrhování a vybavila je základními funkcemi.

Pokud jde o displej, hodinky CMF Watch Pro jsou vybaveny velkým 1,9palcovým AMOLED displejem. Tento panel se může pochlubit rozlišením 410 × 502 px, což zajišťuje, že všechny texty a vizuální prvky jsou ostré a dobře prokreslené. Důležitější je, že špičkový jas obrazovky činí více než 600 nitů.

CMF by Nothing

Díky takto vysokému špičkovému jasu můžete snadno sledovat prvky na obrazovce i za jasných venkovních podmínek. Další skvělou vlastností obrazovky je, že její obnovovací frekvence je nastavena na 58 Hz. Pro srovnání, většina cenově dostupných hodinek má obnovovací frekvenci 30 Hz.

Tato vysoká obnovovací frekvence obrazovky hodinek CMF Watch Pro zajišťuje plynulejší práci s celým uživatelským rozhraním. Ciferníky hodinek Watch budou také působit živě a plynule.

SPORTOVNÍ A FITNESS FUNKCE

Získáte také některé funkce, které se v cenově dostupných chytrých hodinkách obvykle nevyskytují. V hodinkách Watch Pro od společnosti CMF by Nothing je například k dispozici GPS navigace. Dokáže zajistit sledování polohy při chůzi, jízdě na kole a pěší turistice.

V této souvislosti hodinky podporují širokou škálu tréninkových a sportovních funkcí. Usnadní vám sledování úrovně kondice během tréninků a aktivit.

Hodinky Watch Pro od společnosti CMF by Nothing jsou navíc vybaveny zdravotními funkcemi. K dispozici jsou monitory kyslíku v krvi a srdečního tepu v reálném čase. Pomocí hodinek můžete také sledovat svůj spánek a úroveň stresu.

FUNKCE VOLÁNÍ A CENA

Hodinky Watch Pro od společnosti CMF by Nothing umožňují uskutečňovat a přijímat hovory. K dispozici je integrovaný reproduktor a mikrofon, které se postarají o vaše potřeby při telefonování. A k tomu mají hodinky funkci volání s podporou umělé inteligence.

Co se týče ceny, hodinky CMF Watch Pro vás vyjdou na 39 USD. Hodinky si můžete pořídit ve dvou různých provedeních: Polished Metallic Gray a Dark Gray. U tmavě šedé barvy si můžete vybrat mezi dvěma barvami řemínku: Ash Gray a Dark Gray.

CMF by Nothing: NABÍJEČKA CMF POWER 65W GAN

Posledním produktem představeným společností CMF by Nothing je nabíječka CMF Power 65W GaN. Dostala do vínku dva porty USB-C spolu s jedním portem USB-A. Díky tomu, že má více portů, s ní můžete současně nabíjet až tři různá zařízení. A věrna svému názvu má nabíječka celkový výstupní výkon 65 W.

CMF by Nothing

Nabíječka CMF Power 65W GaN dodává těchto 65 W při výkonu 45 W a 20 W přes dva porty USB-C. Případně může dodávat 65 W při 45 W a 18 W přes první port USB-C a porty USB-A. A pokud používáte všechny tři porty současně, nabíječka automaticky nastaví výstupní výkon.

Kromě toho má 65W nabíječka od CMF by Nothing podporu všech hlavních nabíjecích protokolů. To zahrnuje Power Delivery 3.0, QC 4.0+, Samsung 9V2A, Apple 2,4A a další. Nabíječka je také kompatibilní s kabely USB certifikovanými společností Apple podle MFI.

Stejně jako ostatní produkty si můžete vybrat 65W nabíječku GaN v různých barevných variantách. K dispozici je v tmavě šedé a oranžové barvě. A společnost Nothing stanovila cenu nabíječky na 39 USD.