Máme tu další neděli a s ní i konec týdne. Oficiálně je tu podzim, ale na naší nedělní tradici to nic nemění. Jako vždy jsme se vydali do čínských e-shopů a připravili pro vás nový díl rubriky Vychytávky z Číny.

Minulý týden jsme se podívali na trojici zajímavých kousků metodou “každý pes jiná ves” a v tom budeme pokračovat i dnes. Opět tu máme tři tipy na gadgety, které jsou levné a pokud možno i praktické. Takže pojďme rovnou na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Chytrá digitální pumpička

Prvním tipem je malá digitální pumpička. Hodí se nejen motorkářům a cyklistům, ale dá se s ní údajně přifouknout i kolo auta a nebo i balón. Pumpička je podle výrobce poněkud hlučnější, takže ji doporučuje používat jen v exteriéru. Je vybavená LCD displejem, který zobrazuje všechny potřebné údaje. Má také 2000 mAh dvoučlánkovou baterii a LED světlo, takže je vhodná pro použití na cestách, kdy je potřeba přifouknout duši kola či motorky. LED světlem si na nafukování přisvítíte za tmy, nebo špatných světelných podmínek. Díky své malé velikosti se pohodlně vejde i do větší kapsy. Nyní ji najdeme ve slevě jen za 24,30 dolaru.

Bezbolestný epilátor

Hladké nohy, podpaží a další části těla neodmyslitelně patří k běžnému standardu krásy. Na odstraňování chloupků dnes existuje hromada různých udělátek. Odstranění chloupků ale je vždy více či méně bolestivé a také ceny některých epilátorů jsou poměrně vysoké. Na trhu ale najdeme i epilátory s technologií Nano Crystal, které jsou šetrné k pokožce a výrobce tvrdí, že odstranění chloupků je bezbolestné. Stačí jen malou vychytávkou přejíždět po ochlupené části těla a díky tření chloupky jednoduše odstraníme. Cena tohoto malého epilátoru začíná ve slevě na 5,80 dolaru a vybrat si můžete z několika barevných variant.

Jednoduché vyčištění počítače

Určitě se vám už stalo, že jste potřebovali svůj stolní počítač nebo klávesnici zbavit prachu nebo jiných drobných nečistot. Možností, jak to udělat je jistě hodně, ale asi nejjednodušší je použití malého akumulátorového “fukaru”. Tento odstraňovač prachu se ale hodí i na vyčištění žaluzií, klimatizací, tiskáren nebo zkrátka a dobře dalších špatně dostupných prostorů. Kromě toho se dá použít i jako malý kompresor pro nafouknutí dětských nafukovacích hraček. Tuto vychytávku snadno nabijete přes USB-C port. Ve slevě na Aliexpress začíná na 21,62 dolaru.