Globální technologická značka HONOR nedávno odstartovala svůj novinkový tablet Honor 8 Pad. Jedná se o vůbec první tablet značky se 128GB velikostí úložiště, 8 reproduktory pro velmi kvalitní zvuk i 2K FullHD displejem. Vše v elegantním super tenkém designu. HONOR Pad 8 je tenkých jen 6,9 mm a váží pouhých 520 g. No a právě tento tablet se aktálně nachází ve Flash Sale na eshopu Cafago.

DISPLEJ PRO POHLCUJÍCÍ ZÁŽITEK

Honor 8 Pad

Ve výbavě s 12palcovým 2K FullView displejem a poměrem obrazovky k tělu 87 %, HONOR Pad 8 přináší špičkový zážitek při sledování filmů i jakéhokoli dalšího obsahu. Díky rozlišení 2000 x 1200 pixelů a 1 miliardou barev se postará o mimořádnou ostrost obrazu i věrné barvy.

HONOR Pad 8 nechybí ani certifikát TÜV Rheinland pro eliminaci modrého světla a také TÜV Rheinland Flicker Free pro provoz bez blikání. To znamená, že úroveň škodlivého modrého světla je velmi nízká a eliminované je i blikání obrazovky, které může běžně způsobovat únavu očí.

HONOR Pad 8 – AUDIO SYSTÉM S 8 REPRODUKTORY

Honor 8 Pad

Silnější a vyvážené zvukové efekty zajišťuje 8 reproduktorů symetricky umístěných po obou stranách. Tím je zvýšená i maximální úroveň hlasitosti. Zvuk na vyšší úroveň vynáší technologie DTS:X® Ultra a HONOR Histen a dynamický 360°audio výstup.

Díky pokročilému audio systému si užijete si naplno harmonický zvuk s čistými výškami, vyladěnými středy a údernými basy a uživatelé ho ocení nejen při zábavě, ale i při práci. Během online schůzek a audio hovorů se totiž nejmodernější software stará o přesně reprodukovaný zvuk a zároveň zvyšuje jeho kvalitu.

Momentálně se tenhle šikovný pomocník nachází v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 241,79 euro. Což je opravdu zajímavá cena. Tablet se nachází v evropském skladu a doprava je kompletně zdarma. Takže pokud někdo shání opožděnou výbavu do školy a chce ušetřit, tohle by mohla být správná volba.