Elektrická kola a koloběžky si v poslední době získala velkou popularitu. Výborně se hodí do města pro rychlou přepravu, ale své místo si našla i mezi aktivními bikery, kteří je začínají používat i na horských vyjížďkách. A pokud jste i vy zatoužili po takovém moderním přibližovadle, možná vás zaujme elektrokolo GOGOBEST Bezior XF200, které navíc firma GOGOBEST nabízí ve velké podzimní slevové akci.

Ještě než se na elektrokolo GOGOBEST Bezior XF200 podíváme podrobněji, řekneme si něco málo o jeho výrobci. Společnost Gogobest sídlí v čínském Šen-čenu. Vyrábí odolná a vysoce kvalitní elektrokola, na kterých je jízda zábavná a pohodlná. Sklady výrobce najdeme v Polsku a USA, takže dodávky kol jsou velmi rychlé. Nejmodernější výrobní závod s vlastním testovacím oddělením sídlí v pevninské Číně.

Základem výrobků a služeb společnosti Gogobest jsou inovace. Společnost nabízí různé produkty, které odpovídají očekáváním spotřebitelů bez ohledu na věk nebo schopnosti. Snahou značky je poskytovat zákazníkům cenově dostupná a přístupná jízdní kola.

Elektrokolo GOGOBEST Bezior XF200 a jeho hlavní parametry

Elektrokolo GOGOBEST Bezior XF200 je skládací s rámem z lehké hliníkové slitiny s předním i zadním dvojitým olejovým odpružením. Silný 1000 W motor zajistí dojezd až 130 km, takže na tomto kole dojedete tam, kam potřebujete. GOGOBEST Bezior XF200 dosahuje maximální rychlosti 40 km/h a tím se snadno přizpůsobí městskému provozu. Komfortní jízdu v terénu zajistí velká a široká 20“ off-road kola a kvalitní kotoučové brzdy. Jízdu v terénu usnadní i sedmi stupňový převod Shimano.

Nosnost tohoto elektrického kola je až 200 kg a přitom váží jen 27 kg. Díky tomu, že je skládací, se pohodlně vejde i do kufru auta. Pro jízdu v noci nebo za špatných světelných podmínek je tu přední LED světlo a další výhodou kola je i kvalitní LCD displej. Ten zobrazí veškeré údaje o jízdě. Elektrokolo je také odolné podle certifikace IP54. A kolik elektrokolo GOGOBEST Bezior XF200 stojí ve velké slevové akci? Cena z původních 1899,99 euro spadla na 1229,99 euro, takže ušetříte 670 euro. Doprava je zdarma z EU skladu. Nepadlo vám toto elektrokolo do oka? Nevadí. Stačí se podívat na stránky GoGoBest na podzimní slevy dalších kol.