Světem internetu již proběhla zpráva, že existuje něco jako tiny11, což je instalačka založená na systému Windows 11. Cílem této verze je poskytnout odlehčenou alternativu pro uživatele, kteří již přešli na Windows 11, ale přesto chtějí minimalističtější a efektivnější operační systém. Tiny 11 obchází některé minimální požadavky společnosti Microsoft. Můžete ji například snadno nainstalovat na počítače bez TPM, s méně než 4 GB paměti RAM nebo bez zapnutého Secure Boot. Jak už název napovídá, tiny11 je lightweight verze systému Windows 11, která se snaží obejít některá zbytečná omezení. Stojí za to prozkoumat nové možnosti přizpůsobení, které jsou k dispozici těm, kteří chtějí vyzkoušet tiny11 23H2. Pokud však chcete tiny11 používat, musíte si před jeho použitím ještě zakoupit klíč Windows 11 Pro, abyste jej mohli aktivovat. Můžete tedy mrknout na Godeal24, kde jsou všechny softwarové klíče ve velkém výprodeji v akci Godeal24 Software Big Sale. Doživotní verze systému Windows 11 Pro je již za 11,69 €. Pokud jste zvyklí na systém Windows 10 Pro, je pro vás cena 7,59 € ještě atraktivnější. Čas je omezený, takže kdo zrovna má potřebu softwarového klíče, ať si udělá čas na Software Big Sale.

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

SLEVY NA WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

Další 62% slevy a další MS Office (S kupónem “SGO62”)

>>> Další balíky

Počítačové nástroje za nejlepší ceny

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.