Kromě notebooku Huawei MatePad Pro 13.2 uvedla společnost na podzimní akci k uvedení nových produktů také Huawei Smart Glasses 2. Tyto brýle jsou poprvé vybaveny tenčími reproduktorovými zorníky a dvěma novými styly – titanium hollow a gold wire. Mají také dvoumembránovou souměrnou přepěťovou jednotku.

Huawei Smart Glasses 2 – ZAJÍMAVÉ ZAŘÍZENÍ

Huawei Smart Glasses 2

Pokud jde o vzhled, chytré brýle Smart Glasses 2 přidaly dva nové styly: titanium hollow a gold wire. První z nich využívá beta titanový rám, který váží pouhých 4,7 g. Má také zjednodušený, plovoucí design. Druhý využívá 18karátové pozlacení a módní a univerzální tenký rámeček. U těchto brýlí jsou k dispozici také styly bez obrouček, aviator a čtvercová polobroučka.

Nožičky brýlí Huawei Smart Glasses 2 jsou tenčí. Nejširší část nožiček byla zmenšena o 20 % na pouhých 9,7 mm. Nejtenčí část byla zmenšena o 28 % na pouhých 8,3 mm. Brýle Huawei Smart Glasses 2 jsou také vybaveny první souměrnou jednotkou Pengpai s dvojitou membránou. Ta zvyšuje amplitudu reproduktoru o 40 % a hlasitost přehrávání médií o 30 %.

Toto zařízení také podporuje bezproblémové připojení více zařízení. Snadno přepíná zvuk mezi mobilními telefony a tablety s podporou systému HarmonyOS. Je však také kompatibilní se zařízeními se systémy Android, iOS a Windows a podporuje také systém Cervical Spine Health 2.0.

Pokud jde o výdrž baterie, toto zařízení dokáže poskytnout 11 hodin poslechu a 9 hodin hovoru. Lze jej plně nabít za 50 minut. Za 10 minut nabíjení poskytuje toto zařízení 3 hodiny poslechu. Podporuje také odolnost proti prachu a vodě podle normy IP54.

Huawei Smart Glasses 2

CENA A DOSTUPNOST

Brýle Smart Glasses 2 budou k dispozici v předprodeji 25. září v 18:08. Do prodeje se však toto zařízení dostane až 30. září v 10:08. Ceny jednotlivých modelů pak níže:

  • Titanium hollow: 2299 jüanů (315 USD)
  • Gold wire: 1899 jüanů (260 USD)
  • Bezrámečková | Aviator | Čtvercová poloobroučka: 1699 juanů (232 USD)