Podzim nám již pomalu klepe na dvěře a nastává čas, kdy se pomalu všichni opět vrátíme do svých interiérů. A k interiérům patří samozřejmě i kuchyň. A právě kuchyně dnes nezůstane pozadu a mrkneme se na jedno parádní kulinářské zařízení. Dnes tady totiž o vaši pozornost bude soupeřit jedna šikovná horkovzdušná fritéza, která si našla cestu i do klasických e-shopů. My pro vás totiž máme akční slevovou nabídku e-shopu Cafago, kde je tento kousek za cenu vskutku neodolatelnou. Navíc hezky bez komplikací z evropského skladu obchodu.

Horkovzdušné fritézy se v poslední době dostaly do hledáčku popularity, protože se jedná o poměrně zdravý způsob přípravy obvykle velmi nezdravých jídel. Minimálně fritujete bez oleje, takže tučnost není zdaleka tak vysoká. Tato fritéze je poměrně větší kousek s kapacitou 5.5 litru, který vám bude stačit pro rodinu, ale i pro jednotlivce nebo pár je ideální. Dotykové ovládání na horním panelu je velmi šikovné a nastavíte na něm vše potřebné od teploty až po přesnou dobu fritování oznámenou zvukovým tónem. Vyjmutelný koš se jednoduše čistí a k dispozici je navíc i mřížka na gril.

Horkovzdušná fritéza

Horkovzdušná fritéza ve Flash Sale

Na e-shopu Cafago je tato horkovzdušná fritéza k dostání ve stylové černozlaté barvě, která určitě neurazí. Jak již bylo zmíněno, tak je zboží k mání z evropského skladu, takže dorazí k vašim dveřím jen za pár dnů a bez dalších doplatků. A cena ? Skvělých 50.69 euro, za kterých se o tomto šikovném gadgetu minimálně vyplatí přemýšlet. A nebojte se, všechny napájecí kabely jsou samozřejmě s naší přípojkou, takže žádnou redukci řešit nemusíte. No nekupte to za ty peníze…