Počasí za okny nám stále drží letní kalendář a tak třeba ještě chvíli zůstane i slunečné. Což samozřejmě vždy nahrává lákání vyrazit do přírody, ať už pěšky nebo třeba na kole. A protože jsme moderní, tak určitě přemýšlíme o pořízení ne jen kola obyčejného, ale hezky elektrického. Protože mít možnost si ulehčit výjezd nějakého toho extra otravného kopečku se vždy může hodit. Takže tu pro vás jako na zavolanou máme aktuální promo akci z e-shopu Gearberry. Jedná se o podzimní super slevy na elektrokola Engwe na Gearberry.

Nejdříve se ale pojďme podívat na některé výhody nakupování s Gearberry. Protože, ruku na srdce, množství e-shopů, ze kterých si můžete vybírat, je opravdu něco jiného. Kluci z Gearberry však mohou nabídnout několik solidních výhod jako příjemný bonus. Třeba dopravu z místního skladu v EU, dopravu zdarma téměř na všechno a garantované 7denní vrácení peněz a 30denní výměnu zboží. Pojďme se tedy podívat na některé z hlavních bodů promo akce.

ELEKTROKOLO ENGWE EP-2 PRO

Elektrokolo ENGWE EP-2 Pro toho může potenciálnímu majiteli nabídnout opravdu hodně. Pro začátek třeba velmi silný 750W motor, který je schopen vyvinout rychlost až závratných 42 km/h. Navíc má kolo i velmi široké 20 x 4.0″ pláště, takže se nelekne ani složitého terénu. Bez problémů si tak zajezdíte nejen ve městě, ale i v přírodě na hrbolatých cestách. A díky 48V 13Ah baterii je dojezd také úctyhodný, v režimu pedálové asistence až 120 km a čistě na elektriku stále parádních 50 km. Bonusem je i velmi solidní nosnost plných 150 kg živé váhy.

K pohodlné jízdě přispějí i nastavitelná řídítka a sedátko, takže v podstatě nezáleží na výšce jezdce. Pokročilý je i duální systém brzd, protože na bezpečnosti přece záleží až v první řadě. Nu a bonbónkem na závěr je pak skládací design kola, které ve třech jednoduchých krocích složíte do mnohem kompaktnější podoby. Pak se vám jednoduše vejde třeba do kufru auta, nebo pro lepší uskladnění doma. Prostě samá pozitiva a životní jistoty.

V aktuální slevové akci u kolegů z e-shopu Gearberry najdete elektrokolo ENGWE EP-2 Pro velmi levně a my navíc vše ještě vylepšíme. Se slevovým kupónem GBBike50 totiž klesne cena až na 949 euro. Samozřejmě včetně veškerých poplatků, navíc hezky pohodlně z evropského skladu.

Podzimní super slevy na elektrokola Engwe: Engwe Engine Pro a Engwe M20 26Ah

elektrokola engwe

Ale v akci nemáme jen jedno kolo, ale rovnou další dvě. V aktuální slevové akci u kolegů z e-shopu Gearberry najdete totiž elektrokolo ENGWE Engine Pro taktéž se slevovým kupónem GBBike50 za 1429 euro. A aby toho nebylo málo, je zde další kolo, a to ENGWE M20 26Ah. Zde použijte zase stejný slevový kupón v podobě GBBike50 a cena spadne na 1399 euro. Samozřejmě včetně veškerých poplatků, navíc hezky pohodlně z evropského skladu.