Zhruba před týdnem se na síti objevila zpráva, že společnost Samsung zřejmě už brzy uspořádá menší představovačku několika produktů “fanouškovské edice” FE. Tipaři odhadovali, že dojde na uvedení tabletu Galaxy Tab S9 FE a také TWS sluchátek Samsung Galaxy Buds FE. Ovšem na telefon Galaxy S23 FE, i když logicky do této edice spadá, si počkáme poněkud déle. U něj uvedení očekáváme na konci letošního roku nebo na začátku roku příštího.

Dnes se znovu vrátíme ke sluchátkům Samsung Galaxy Buds FE a podíváme se na nové rendery, které zveřejnily stránky WinFuture. Je sice pravda, že pár snímků jsme už viděli, ale nové renderované obrázky ukazují sluchátka ze všech úhlů i s dobíjecím boxem.

Design sluchátek Samsung Galaxy Buds FE

V rámci vzhledu chystaných sluchátek Samsung Galaxy Buds FE začneme tím, že na trh půjdou ve dvou barvách, a to černé a bílé. Černá varianta má ale u dobíjecího boxu kombinaci jak bílé, tak i černé barvy. Box je tvarově podobný jako box sluchátek Galaxy Buds2 a Galaxy Buds2 Pro. Sluchátka samotná pak připomínají model Buds Plus svou větší lesklou dotykovou plochou a malými “křidélky” pro pohodlné usazení do uší.

Podrobnější specifikace sluchátek Galaxy Buds FE stále neznáme, ale vidíme, že na sluchátkách jsou dva mikrofony pro lepší potlačení hluku při telefonních hovorech. Dále jsou tu také dva POGO piny pro dobíjení v boxu. Box pak má nabíjecí port USB-C na zadní straně a na přední straně je LED indikátor nabití jeho baterie. Indikátor stavu nabití sluchátek je pak uvnitř boxu. Proslýchá se i to, že sluchátka mají 12 mm měniče pro lepší reprodukci basů. Co se ceny týče, tak v Evropě ji tipaři odhadují na 88,90 euro. Zdá se tedy, že model Buds FE bude nejlevnějšími sluchátky společnosti Samsung.