Také se už těšíte na první skládací telefon společnosti OnePlus? A také každý měsíc sledujete, jak se uvedení OnePlus Open odkládá? Ano, trvá to už dlouho. Na začátku prázdnin se na síti objevila zpráva, že telefon uvidíme už brzy a tipaři přísahali, že představovačka proběhne v srpnu/auguste. V srpnu se situace opakovala s tím, že se uvedení odkládá. Důvod byl celkem logický. Telefon měl totiž původně dostat displeje z dílen společnosti BOE. S nimi prý ale byly trochu problémy, takže OnePlus přešel na obrazovky od Samsungu. Kdy ale dojde na uvedení tipaři netušili.

Termín uvedení telefonu OnePlus Open opět na scéně

Nyní se opět dostáváme do bodu, že si na skládací telefon OnePlus Open ještě chvíli počkáme. Ale snad už ne tak dlouho a snad výrobce představovačku zase neodloží. Alespoň podle tipaře Maxe Jambora je prý vše na dobré cestě. Na platformě X totiž zveřejnil příspěvek, ve kterém tvrdí, že OnePlus Open dorazí 19. října/októbra. Je prý nadšený a na první skládací telefon OnePlus se už těší.

Výrobce tento termín zatím ale nepotvrdil. Snad jen na akci TechCrunch Disrupt 2023 tajemně naznačil, že skládací telefon OnePlus Open představí “už brzy”. Tento slovní obrat je takové universální zaklínadlo pro případy, kdy v podstatě není jasné, kdy proběhne představovačka. Navíc v této chvíli nemáme ani oficiálně potvrzené podrobnosti o specifikacích. Přesto doufáme, že “už brzy” najdeme nějaké info na stránkách OnePlus nebo na jeho komunitním fóru.

Zatím tedy musíme vycházet z toho, co odhadují tipaři. Hardware telefonu OnePlus Open je prý postavený na telefonu Oppo Find N3. Tipaři si myslí, že model Find N3 zůstane na domácím čínském trhu, kdežto model Open se podívá na trhy globální. Je fakt, že vlastně ani skládací telefon Find N3 ještě Oppo nepředstavilo, takže je možné, že oba skládací stroje budou debutovat zhruba ve stejnou dobu. Zkrátka a dobře počkejme na nějaké oficiální informace.