Občas není od věci chtít poněkud ušetřit, obzvláště, pokud má člověk hlouběji do peněženky. Naštěstí čínské eshopy myslí i na tuto skupinu zákazníků a sem tam vyplave zajímavá nabídka. Kór, když nám školní rok uhání mílovými kroky kupředu. A školákům se tablety dozajista hodí. No a právě takové dva levné tablety 8GB+256GB se aktuálně nachází ve Flash Sale na eshopu Tomtop. Specifikacemi jsou naprosto stejné, liší se pouze svým vzhledem.

SPECIFIKACE TABLETŮ

Tablety dostal do vínku 10,1palcový displej s klasickým poměrem stran a rozlišením 1 960 x 1 080 pixelů. Tomtop rovněž uvádí, že tablety nabízí 5G Wifi volání a standardní 4G volání. Jedná se o klasický dual SIM dual standby. V tabletech pod kapotou najdeme procesor osmijádrový MTK6797 s 8 Cortex-A53 jádry, který dále doplňuje GPU ARM Mali-T860 MP2 700MHz. Chipset dále doplňuje (v tomto konkrétním případě) 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště, které dále můžete rozšířit pomocí slotu na SD kartu.

levné tablety

Rozměry tabletů jsou 24 x 16 x 1 cm. A jeho váha je 0,5 kilogramu. Tablety obsahují USB Type-C port pro nabíjení a přenos dat a také baterii o hezké kapacitě 7 000 mWh, která by měla poskytovat dostatek hodin provozu na baterii. Nezapomeňme ani na přítomnost 3,5 sluchátkového jacku, který vždy potěší.

Dva levné tablety 8GB+256GB VE FLASH SALE

Momentálně se tito šikovní pomocníci nachází v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop jen za 86,48 euro. Což je opravdu zajímavá cena. První najdete pod tímto odkazem a druhý levný tablet najdete pod tímto odkazem. Tablety se nachází v čínském skladu, ale doprava je kompletně zdarma. Takže pokud někdo shání opožděnou výbavu do školy a nechce se mu moc utrácet, tohle by mohla být správná volba.