Společnost OnePlus se letos konečně rozhoupala a na začátku roku představila v Indii svůj historicky první tablet. Zhruba za tři měsíce se tento tablet dostal také do Evropy a na další globální trhy. Nu a nyní to vypadá, že v přípravách je tablet číslo dvě s jednoduchým názvem OnePlus Pad Go. Z názvu můžeme usoudit, že půjde o levnější verzi prvního tabletu a na jeho uvedení zřejmě dojde už brzy.

Představovačka proběhne opět v Indii, protože na indickém webu společnosti OnePlus má chystaný tablet OnePlus Pad Go už svou vlastní stránku. Na ní jsou už produktové snímky tabletu, které odhalují jeho design a také to vypadá, že zde bude výrobce postupně odhalovat jeho hlavní specifikace. Přesto ale některé z nich už naznačují i tipaři.

Design a odhadované specifikace tabletu OnePlus Pad Go

Design a dokonce i rozměry tabletu OnePlus Pad Go vypadají velmi podobně jako u OnePlus Pad. I u chystaného zařízení vidíme lehce vyklenutý rám, symetrické rámečky kolem obrazovky a velký kruhový modul hlavního fotoaparátu na zadním panelu. Zdá se také, že i Pad Go má hliníkovou konstrukci. Snad jediný rozdíl je v designu zad, která jsou nyní rozdílnou texturou rozdělená na dvě části. A dokonce i barva je zelená, i když nejde o přesně stejný odstín.

Na snímcích také vidíme, že tablet OnePlus Pad Go má stejnou kombinaci fyzických tlačítek napájení a hlasitosti jako jeho předchůdce. Také to vypadá, že má čtyři reproduktory. Slogan “All Play, All Day” zas dává tušit větší výdrž baterie. Co se specifikací tabletu Pad Go týče, výrobce na stránkách momentálně uvádí, že rozlišení displeje je 2,4K a poměr stran je 7:5. Počítáme s tím, že v dohledné době výrobce zveřejní další z hlavních parametrů a snad i přesný termín představení.