Značka Honor se po osamostatnění od své matky Huawei celkem slušně rozjela. A to ve všech segmentech, včetně skládacích telefonů. Její popularita stále roste, zejména za hranicemi Číny. Nedávno dokonce oznámili také návrat na indický trh, kde jako první telefon po delší době debutoval model Honor 90. Ostatně řada 90 zaznamenala slušný úspěch i na čínském trhu, kde byla uvedená na jaře tohoto roku. Na trhu tedy telefony nejsou příliš dlouho, ale pomalu se začíná mluvit o jejich nástupcích, zejména o modelu Honor 100 Pro.

Honor 100 Pro prý uvidíme už v listopadu

Chystaný telefon Honor 100 Pro nahradí na trhu model 90 Pro, ale nebude to úplně brzy. Tipaři totiž odhadují, že jej výrobce připravuje až na konec letošního roku. Nejdříve jej prý představí v listopadu/novembri v Číně. A protože fanoušky značky zajímají i specifikace, které telefon dostane, máme tu i jejich první odhady. Na platformě X je zveřejnil tipař, který si říká Anvin. Info o některých parametrech má od nám dobře známého Digital Chat Stationa. Pojďme se proto na ně podívat i my.

Podle tipařů má model Honor 100 Pro AMOLED displej s rozlišením 1,5K a podporou 3840 Hz vysokofrekvenčního stmívání PWM. Obnovovací frekvence pravděpodobně dosáhne na 120 Hz, podobně jako u modelu Honor 90 Pro. Na postu procesoru pak prý najdeme Snapdragon 8 Gen2, což je upgrade ve srovnání s předchůdcem, který pohání Snapdragon 8+ Gen1.

Stejně jako loňský model 90 Pro má prý i chystaný Honor 100 Pro duální přední kameru. Je také pravděpodobné, že i design bude velmi atraktivní. Výrobce telefon začne v příštím měsíci interně testovat, aby byl na listopadové uvedení dobře připravený. Další podrobnosti o specifikacích tipaři nezveřejnili, ale určitě už brzy přijdou s novými informacemi.