Dnešek je rozhodně zajímavým dnem pro všechny fanoušky obchodu Geekbuying. Po předešlých kolech nám totiž do redakční pošty dorazily jejich další slevové kupóny. Ty vždy zaručují nějaké ty slevy a dnes je tady tedy od nich další várka slevových kupónů na tři zajímavé produkty. Jedná se o robotický vysavač, elektrokoloběžku a jedno Mini PC. Tak se na ně pojďme podívat blíže.

Další várka slevových kupónů – Roborock S8

Roborock S8 je jedním z nejlepším robotických vysavačů na českém trhu. Jeho představení proběhlo v rámci konference CES (Consumer Electronic Show), kde sklidil velký úspěch a vyhrál ocenění. Jednoznačně je potřeba říci, že se jedná o model pro náročné, čemuž odpovídá nejen kvalita, ale také pořizovací cena. Vysavač má na rozdíl od většiny produktů na trhu dva hlavní kartáče, které pomáhají hloubkovému čištění koberců.

Zařízení zvládá i velké prostory, a to podle odborných testů velice kvalitně. Kromě dvojího kartáče se dočkáte jednoho bočního kartáče a velmi vysokého sacího tlaku až 6 000 Pa. Jedním z hlavních taháků řady Roborock S8 je navigační systém. Ten sestává z laserového snímání okolí a duální kamery na čele vysavače. Díky tomu se dokáže Roborock rychle zorientovat v prostoru a nedělá mu žádný problém vyhnout se drobným překážkám a nečistotám po vašich mazlíčcích, které nechcete rozjezdit po podlaze.

Motivátorem ke koupi tohoto modelu je ale i jeho vyprazdňovací stanice. Výrobce neponechal nic náhodě a stanici vybavil kromě zásobníků na prach a čistou i špinavou vodu také systémem sušení mopovacího nástavce. Vysavač do stanice zajede, stanice hadru propláchne, vyždímá a usuší. Vám pak zbydou starosti jen s tím občas ve stanici vyměnit vodu a vyprázdnit odpadní nádoby.

V akci s kupónem GKB23SS25 si jej navíc můžete pořídit za hezkých 525,92 euro.

Ninebot KickScooter D18E

Ninebot KickScooter D-série se dodává ve 3 modelech: D18E, D28E a D38E. Tyto modely mají design s jasně červenými stupačkami, které jistě upoutají vaši pozornost. Série D je dodávána s 10palcovými pneumatikami s duší, které nabízejí pohodlí i hladkou jízdu. S dojezdem až 18, 28 a 38 km budou tyto produkty s rychlostí až 25 km/h vaším novým způsobem pohybu. V tomto případě se jedná o model D18E, tedy dojezd je 18 kilometrů.

V akci s kupónem NNNND18E si ji navíc můžete pořídit za parádních 185 euro.

BMAX B6 Plus

Toto Mini PC je vybaveno operačním systémem Windows 11 Pro, který poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní. Pohání jej procesor Intel Core i3-1000NG4 se základní frekvencí 1.1 GHz a maximální 3.2 GHz. Dále v něm nalezneme 12GB LPDDR4 RAM a 512GB SSD. Díky tomu poskytuje BMAX B6 Plus Mini PC dostatek úložného prostoru a plynulý multitasking. Co se týká konektivity, tak má vestavěnou WiFi podporující standard IEEE WLAN 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 a několik portů včetně USB 3.0, HDMI 2.0 a RJ45.

BMAX B6 Plus má hmotnost produktu 370 g, je dodáván s lithiovou kovovou baterií a součástí balení je kovový držák, adaptér a uživatelská příručka.

V akci s kupónem 7LHTEGIL si jej navíc můžete pořídit za příjemných 149 euro.