Oscal je technologická značka poháněná kulturou inovací, která si získala uznání díky svým stylovým, cenově výhodným a výkonným chytrým zařízením. Po celosvětových fanfárách k tabletu Oscal Pad 13 představila společnost Oscal další zařízení. Oscal Pad 15. Důvěryhodné zdroje prozrazují, že Oscal Pad 15 si zachovává vysoký výkon svého předchůdce, ale dále zvyšuje laťku díky většímu 10,36palcovému 2K displeji. Dále větší 8 280mAh baterii, zajímavým 16MP a 13MP fotoaparátům a nejnovějšímu systému DokeOS_P 3.0 založenému na Androidu 13 s režimem PC. Oscal Pad 15 si klade za cíl nabídnout uživatelům zábavnější, efektivnější, živější a pohodlnější zážitky. Od multitaskingu při práci až po návštěvu online kurzů nebo sledování videoobsahu.

Oscal Pad 15 – Vylepšení č. 1: Ponořte se do multimediálního zážitku

Oscal Pad 15

Pro poskytnutí kompletního multimediálního požitku je Oscal Pad 15 vybaven větším 10,36palcovým 2K displejem. Ten nabízí realističtější detaily pro vizuálně příjemný zážitek. Díky podpoře technologie Widevine L1 si uživatelé tabletu Pad 15 mohou vychutnat svá oblíbená videa ve vysokém rozlišení 1080P na platformách, jako jsou Disney+, Prime Video a Hulu. Pro zajištění zvukového zážitku má Pad 15 pod kapotou dva výkonné vestavěné reproduktory Smart-K Box. Ty uživatelům umožňují ponořit se do zvukového a obrazového zážitku jako v domácím kině.

Aby se uživatelé mohli zcela zbavit obav o výdrž baterie, dostl Oscal Pad 15 do vínku větší baterií s kapacitou 8 280 mAh. Na jedno nabití údajně zvládne až 20 hodin každodenního používání. To zajistí nepřerušovaný maraton zábavy. Pad 15 navíc podporuje 33W rychlonabíjení, což znamená, že jej lze plně nabít za pouhou hodinu. Takže si uživatelé mohou bez obav užívat zábavu po celý den.

Vylepšení č. 2: Výkon pro práci, učení i zábavu kdykoli a kdekoli

Tablet Pad 15 má design určený k poskytování bezkonkurenční efektivity pro práci, studium a zábavu na cestách. A pod kapotou mu tiká osmijádrový procesor UNISOC T606 s působivým skóre v benchmarku Antutu 276 644 bodů. Navíc Pad 15 dostal do vínku až 16 GB RAM, 256 GB ROM a možnost rozšíření až o 512 GB TF karty.

Abyste si mohli vychutnat práci, studium i volný čas skutečně jako na počítači, může se Pad 15 připojením klávesnice a myši Bluetooth v režimu PC proměnit v notebook. To zefektivní rychlou editaci dokumentů a zvýší produktivitu práce i studia. Ve spojení s perem se stylusem, které je k dispozici zdarma, si uživatelé mohou kromě různých dalších funkcí užívat realistické psaní poznámek a kreslení.

Oscal Pad 15 – Vylepšení č. 3: Vylepšená ostrost fotografií

Aby vyhověl každodenním potřebám studentů a pracujících pro zachycení přednášek a schůzek, je Oscal Pad 15 údajně vybaven ostrým 16Mpx předním fotoaparátem. Ten je ideální pro odemykání zařízení pomocí rozpoznávání obličeje, pořizování ostrých selfie a zapojení do čistých videochatů. Zadní kamera s rozlišením 13 Mpx navíc usnadní virtuální schůzky, online kurzy a videohovory s přáteli.

Vylepšení č. 4: Bezproblémovější uživatelský zážitek

Pro uživatele, kteří hledají plynulé a bezpečné ovládání tabletu, přichází Oscal Pad 15 s předinstalovaným operačním systémem DokeOS_P 3.0. Jedná se o nadstavbu systému Android 13. Správce systému nabízí funkce zvyšující výkon. Jako je Uvolnit více místa, Zrychlení her, Inteligentní úspora energie a Správa aplikací. Ty jsou navrženy tak, aby zvýšily pohodlí, efektivitu a dlouhou životnost tabletu Pad 15. Po stránce zabezpečení zajišťuje ochrana DAC a MAC spolehlivé šifrování pracovních i osobních dat.

Tablet Pad 15 je v prodeji s výraznou slevou na AliExpress od 18. do 26. září. A cena? 149,99 USD. Další podrobnosti naleznete zde.

Oscal Pad 15