Se společností Motorla se nám spíš pojí telefony. Ať už vlajkové nebo modely střední třídy, které jsou také docela populární. Ovšem občas Motorola zabrousí i do dalších tržních segmentů a pro své fanoušky připraví tablety. Produktová řada Moto Tab není příliš bohatá, teprve před dvěma roky se začala pomalu rozšiřovat, ale posledním tabletem je loňský model Tab G62. Letos se zřejmě dočkáme dalšího modelu, Moto Tab G84, který se nyní objevil na prvních renderovaných obrázcích.

Design chystaného tabletu společnosti Motorola

Rendery chystaného tabletu společnosti Motorola zveřejnily stránky Appuals s tím, že jde o model Moto Tab G84. Výrobce jej prý už brzy představí na indickém trhu. Nový tablet je nástupce Tab G70 z loňského roku. Design chystaného stroje se ale od toho loňského nijak výrazně neliší.

Podle renderů Motorola opět připravila tablet, který má kolem displeje celkem široké rámečky. V jednom z nich, na širší straně, najdeme selfie kameru. Tělo tabletu je kovové a zadní panel má jednoduchý, ale přesto celkem atraktivní vzhled. Stříbrná záda jsou totiž na šířku rozdělena. Užší pás má matnou texturu, širší pás je lesklý.

V pravém horním rohu zad pak vidíme modul hlavního fotoaparátu s jedním snímačem s rozlišením 8 MPix a LED bleskem. Ve středu této delší strany leží malý výřez pro magnetické připojení stylusu. Uprostřed zadního panelu je černé logo společnosti Motorola. Popisek pod logem naznačuje, že je tablet vybavený reproduktory JBL s podporou Dolby Atmos. Na spodní hraně pak leží Pogo PIN pro připojení externí magnetické klávesnice. Na pravé hraně jsou dva reproduktory a port USB-C. Informace o konkrétních specifikacích k dispozici zatím nejsou.