HONOR Magic5 Pro je nyní k dostání za doporučenou cenu, která je o 5 000 Kč nižší. Nově si tak vlajkovou loď od Honoru s oceňovaným fotoaparátem a výjimečným 6,81“ LTPO displejem můžete pořídit jen za 24 990 Kč.

Jeden z nejlepších fotomobilů ohromuje systémem trojitého fotoaparátu. 50Mpx širokoúhlý objektiv, 50Mpx ultra širokoúhlý a 50Mpx telefoto objektiv. Nechybí řada pokročilých funkcí, jako je umělá inteligence AI Motion Sensing Capture. Ta automaticky zachytí ten nejlepší moment výskoku či rychlého pohybu, nebo technologie IMAX Enhanced, se kterou snadno vytvoříte videa ve filmové kvalitě.

Vlajka HONOR Magic5 Pro je také nadstandardně ohleduplná k očím a lidskému cirkadiánnímu rytmu. Jako první v oboru má režim cirkadiánního nočního displeje. Ten sleduje rytmus dne a noci a automaticky přepíná displej do teplejších barev. A redukuje modré světlo, tak aby vaše oči netrpěly. Displej má také skvělou svítivost 1800 nitů. Takže v ostrém slunečním světle na něj uvidíte naprosto zřetelně a se všemi detaily.

HONOR Magic5 Pro běží na mobilní platformě Snapdragon® 8 Gen a v chodu ho udržuje baterie s kapacitou 5100 mAh. Vybrat si svůj špičkový fotomobil můžete buď v barvě Meadow Green nebo Black.

HONOR Magic5 Pro – ZLATÉ OCENĚNÍ ZA KAMERU I NEJLEPŠÍ DISPLEJ NA SVĚTĚ

Model Magic5 Pro s kombinací výkonného trojitého fotoaparátu (50 MPx, ultra širokoúhlý 50 MPx a telefoto objektiv 50 MPx) a upgradované podpory AI dosáhl na 1. místo prestižního žebříčku DXOMARK za nejlepší foto výbavu na světě. I přesto, že se přední pozice neustále mění, stále zůstává ve zlaté kategorii.

Výjimečný zážitek při fotografování i natáčení videí si užijete díky nové technologii Falcon Capture, díky které zachytíte velmi čisté detaily doslova během milisekundy. Foto výbava oproti předchozí generaci má také unikátní funkci AI Motion Sensing Capture. Ta vám pomůže zachytit automaticky ten nejlepší moment při fotografování. Letošnímu modelu nechybí také technologie IMAX Enhanced pro natáčení v profesionální filmové kvalitě.

HONOR Magic5 Pro získal také 1. místo v žebříčku DXOMARK za nejlepší displej 6,81“ LTPO displej zaoblený na všech hranách. S novou vylepšenou technologií svítivosti garantuje opravdu pohlcující zážitek ze sledování jakéhokoli obsahu, brouzdání po internetu, hraní her nebo čtení vaší oblíbené elektronické knížky.