Společnost Huawei se vrací na globální trhy. Momentálně jen pomalu. Ale je dost dobře možné, že poté, co v telefonech řady Mate 60 uvedla svůj nový procesor Kirin s podporou 5G sítí, ji v Evropě uvidíme častěji. Zatím tedy včera v Barceloně představila nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 s vylepšeným designem a dalšími zajímavými funkcemi.

Specifikace sluchátek Huawei FreeBuds Pro 3

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 mají jednolitou konstrukci ze skleněných materiálů Nano Processed. Tyto materiály zvýšily jejich odolnost a navíc sluchátkům dodaly i stylový design. Jsou vybavená duálními měniči pro čisté výšky a plné basy. Mají také vylepšený Triple Adaptive EQ pro autentický a čistý zvuk.

Velkou novinkou mezi funkcemi je podpora aktivního potlačení hluku třetí generace Dynamic ANC 3.0. Díky tomu sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 uživatelům nabízí přesnější eliminaci hluku na pozadí během přehrávání hudby a také během telefonických hovorů. Nechybí ani podpora kodeku Huawei L2HC 2.0 a standardního bezztrátového LDAC pro dekódování zvuku ve vysokém rozlišení. Je tu proto i certifikace HWA a Hi-Res. Kvalita zvuku je tedy na skutečně vysoké úrovni.

Čistý přenos zvuku také podpoří mikrofonní systém Pure Voice 2.0. Výrobce o tomto systému mikrofonů tvrdí, že čistě zachytí váš hlas i v těch nejhlučnějších podmínkách. FreeBuds Pro 3 mají také kombinovanou baterii, která údajně zvládne na jedno nabití až 31 hodin přehrávání hudby. Další vychytávkou je i možnost spárovat sluchátka se dvěma přehrávacími zařízeními najednou. A jaká je cena nových Huawei sluchátek na evropských trzích? Sluchátka FreeBuds Pro 3 zde přijdou na 199 euro (4871 Kč). Prodeje začínají 18. října/októbra a vybrat si můžete z barevných varianty Green, Frost a White.