Na začátku minulého měsíce jsme se dozvěděli, že poměrně mladá značka Nothing vytvořila svou sub-značku CMF by Nothing, která si dala za cíl vydání nové řady cenově dostupných produktů. Carl Pei, šéf Nothing, oznámil, že CMF je zkratkou slov Colour, Material a Finish, což je i hlavní filosofie nové značky.

Za pár týdnu po tomto oznámení Pei potvrdil, že CMF by Nothing připravuje první produkty, kterými jsou nositelnosti. Konkrétně jde o chytré hodinky, bezdrátová sluchátka a nabíječku. Všechny tři nositelnosti jsou vyvedeny v nepřehlédnutelné oranžové barvě a prošly certifikací BIS. To tedy znamená, že je v první řadě uvidíme na indickém trhu. V té době Pei potvrdil, že představovačka proběhne už brzy, ale termín neupřesnil.

CMF by Nothing míří do Indie

Ovšem dnes už termín první velké představovačky známe. Zveřejnil jej na svém účtu na platformě X generální ředitel Nothing India, pan Manu Sharma. Ve svém příspěvku uvádí, že CMF by Nothing představovačku naplánovalo na 26. září/septembra. Zatím ale nepotvrdil, zda dojde na uvedení všech tří nositelností najednou a nebo představí jen některou z nich. Ovšem podle sloganu „Wonderful by design“ je zřejmé, že prim bude hrát design produktů. A samozřejmě ruku v ruce s ním půjde i jejich cenová dostupnost.

Vzhledem k tomu, že i značka Nothing před prezentačními akcemi rozjíždí poměrně obsáhlou promo kampaň, očekáváme totéž i od jejich sub-značky CMF. Proto se zřejmě už brzy se dozvíme podrobnosti o nositelnostech, které v Indii představí. A doufáme i v to, že oznámí, zda nové produkty připravili exkluzivně pro indický trh a nebo je pošlou i na další globální trhy. Bylo by to logické, protože i Nothing funguje na všech světových trzích.