Už poměrně dlouho čekáme na oficiální uvedení telefonu Galaxy S23 FE společnosti Samsung. A zatím to vypadá tak, že si na něj ještě nějaký čas počkáme. Ovšem zdá se, že na další produkt z “fanouškovské edice” čekat tak dlouho nebudeme. Na stránkách GalaxyClub se totiž objevil uživatelský manuál ke sluchátkům Samsung Galaxy Buds FE.

Co zatím o sluchátkách Samsung Galaxy Buds FE víme

Podle optimistických odhadů tipařů Samsung představí sluchátka Samsung Galaxy Buds FE před koncem letošního roku společně s telefonem Galaxy S23 FE a tabletem Galaxy Tab S9 FE. Ale v této chvíli jde opravdu jen o odhady. Co se designu sluchátek týče jsou typu TWS a vzhledem jsou podobná původnímu modelu Galaxy Buds nebo modelu Buds Plus. Dobíjecí box je naopak podobný boxům sluchátek Galaxy Buds 2 a Buds 2 Pro.

Součástí uživatelské příručky jsou i nákresy a obrázky, které design chystaných sluchátek potvrdily. Soupis hlavních specifikací v manuálu ale chybí. Ovšem vzhledem k tomu, že jde o Fan Edition, neočekávejme nějaké extra prémiové parametry.

Podle snímků to vypadá, že sluchátka Samsung Galaxy Buds FE mají větší plochu pro dotykové ovládání, což je jistě výhodnější. Malá “křidélka” na špicích zas pomohou pohodlnému usazení do uší. Navíc vidíme, že na každém sluchátku jsou dva mikrofony pro lepší potlačení hluku. To může naznačovat, že sluchátka podporují i aktivní potlačení hluku (ANC). A to je jistě velká výhoda i u levnějších modelů. Poslední informace, kterou lze z uživatelské příručky ještě vyčíst je, že sluchátka Galaxy Buds FE půjdou na trh ve dvou velikostech , a to S/M a M/L. Vidíme i to, že dobíjecí box je vybavený portem USB-C pro nabíjení. Zda box podporuje i bezdrátové nabíjení nevíme.