Děti mají za sebou první týden ve škole. Doufáme, že ho zvládli na jedničku a snad ho zvládli i rodiče. A pokud ne, máme tu pro vás nedělní relax. Samozřejmě jsou to, jako každou neděli krátce po poledni naše Vychytávky z Číny.

Vzhledem k tomu, že snad všechny čínské e-shopy nyní jedou velké poprázdninové slevy, je jejich nabídka doslova obří. Proto jsme do slevových akcí nahlédli i my a jako vždy jsme vybrali tři produkty, které jsou praktické a také levné. Takže se pojďme společně podívat na dnešní výběr.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Náhradní řemínek na Xiaomi Band

Fitness náramky společnosti Xiaomi, to je prostě legenda. Xiaomi vydává už několik let, mají dobře vyvážený poměr cena/výkon a právě proto mají velkou fanouškovskou základnu po celém světě. Dnes se ale nezaměříme na jejich parametry a funkcemi, ale spíš se zaměříme na estetiku. Možná také máte svůj Xiaomi Band už nějakou dobu a váš starý řemínek vás už omrzel a uvažujete o koupi nového. I na to výrobce myslí a na Aliexpress nabízí velkou sadu různobarevných náhradních řemínků. Hodí se pro modely Xiaomi Band 3, 4, 5, 6 a 7. Barevných variant ve slevě je opravdu velká řada, takže si vyberete podle typu svého náramku a svého vkusu. Cena je lidová a začíná na 0,47 dolaru.

Oboustranná lepicí páska

Náš druhý tip cílí na domácí kutily a vlastně nejen na ně. Každý z nás občas potřebuje něco přilepit oblit tak, aby výsledek byl nejen účelný, ale také estetický. Oboustranná průhledná lepicí páska je jako dělaná pro tyto situace. Je vyrobená z kvalitního PET materiálu, je pevná a odolná. Navíc ji lze celkem snadno odstranit, aniž by poškodila povrchy, na které byla přilepená. Je omyvatelná, takže pokud ji použijeme například v koupelně nebo v kuchyni, dá se snadno očistit. Ve slevové akci ji najdeme v několika šířkách i délkách a její cena začíná na 0,49 dolaru.

Multifunkční zásuvka

Chytrá a navíc multifunkční zásuvka, která dobře poslouží také jako nabíječka se jistě hodí každému. Hlavně ve chvíli, kdy potřebujeme nabíjet najednou víc zařízení a u toho mít do sítě zapojený například notebook. Tato zásuvka je jako dělaná přesně pro tyto situace. Je malá, snadno přenosná se třemi AC zásuvkami. Kromě zásuvek jsou tu 3 USB-A porty a jeden port USB-C. Podle výrobce lze všechny porty i zásuvky používat najednou pro počítače, telefony, tablety a zařízení s USB porty. Na zásuvce je navíc i praktický vypínač, který vypíná nebo zapíná všechna připojená zařízení. Maximální výkon této multifunkční zásuvky je až 4000 wattů. Cena ve slevě začíná na sympatických 6,13 dolaru.