Občas není od věci chtít poněkud ušetřit, obzvláště, pokud má člověk hlouběji do peněženky. Naštěstí čínské eshopy myslí i na tuto skupinu zákazníků a sem tam vyplave zajímavá nabídka. Kór, když nám takhle fofrem přišel začátek školního roku. A školákům se tablety dozajista hodí. No a právě takový jeden ultralevný tablet s 10,1-palcovým displejem se aktuálně nachází ve Flash Sale na eshopu Cafago.

SPECIFIKACE TABLETU

Tablet dostal do vínku 10,1palcový displej s klasickým poměrem stran a rozlišením 1 280 x 800 pixelů. Cafago rovněž uvádí, že tablet nabízí konektivitu v podobě 2,4GHz WiFi a Bluetooth 4.0. V tabletu pod kapotou najdeme čtyřjádrový procesor MTK6735, který je vyroběný 28nm procesem a postavený na Cortex-A53 architektuře. Ten dále doplňuje grafická jednotka ARM Mali -T720. Chipset rozehrává svou spolupráci (v tomto konkrétním případě) s 1 GB RAM a 16 GB interního úložiště, které dále můžete rozšířit pomocí slotu na SD kartu.

Ultralevný tablet

Rozměry tabletu jsou 25,1 x 16 x 0,7 cm. A jeho váha je 0,5 kilogramu. Tablet obsahuje USB Type-C port pro nabíjení a přenos dat a také baterii o ucházející kapacitě 5 000 mWh, která by měla poskytovat dostatek hodin provozu na baterii. Nezapomeňme ani na přítomnost 3,5 sluchátkového jacku, který vždy potěší.

ULTRALEVNÝ TABLET VE FLASH SALE

Momentálně se tenhle šikovný pomocník nachází v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 50,19 euro. Což je opravdu zajímavá cena. Tablet se nachází v čínském skladu, ale doprava je kompletně zdarma. Takže pokud někdo shání opožděnou výbavu do školy a nechce se mu moc utrácet, tohle by mohla být volba k zamyšlení.