Huawei mění svět nositelných zařízení už 10 let. Společnost Huawei slaví 10 let na trhu chytrých nositelných zařízeních, která uživatelům pomáhají rozvíjet zdravý životní styl. Na tento trh společnost vstoupila v roce 2014 s produktem Talkband B1. Díky nepřetržitému výzkumu a vývoji se Huawei povedlo dosáhnout významného pokroku v oblasti inovativních technologií. Do produktů se podařilo promítnout jak stylový design, tak i použití prémiových materiálů. Celosvětově se prodalo přes 130 milionů kusů a aplikace Huawei Zdraví hlásí více než 450 milionů uživatelů po celém světě. U příležitosti 10. výročí budou 14. září 2023 v Barceloně představeny nové chytré hodinky včetně nadcházející globální produktové strategie, která zamíchá kartami v kategorii nositelných zařízení.

Zařízení s nejvýkonnějšími technologiemi

Huawei mění svět

Společnost Huawei si v posledních deseti letech kladla za cíl poskytovat spotřebitelům ta nejlepší nositelná zařízení s využitím nejpokročilejších technologií. Ta jsou neustále vyvíjena a zdokonalována ve výzkumných a vývojových centrech a fitness a zdravotnických laboratořích. Na základě rozsáhlého výzkumu a vývoje Huawei v roce 2016 na trh uvedl svou první technologii optického monitorování životních funkcí s názvem Huawei TruSeenTM 1.0. Skutečného pokroku se jim podařilo dosáhnout v následujících letech 2018 a 2020, a to nepřetržitým monitoringem tepové frekvence či začleněním vysoce výkonného snímače EKG do hardwarového modulu TruSeenTM 4.0 umožňující detekci elektrokardiogramu či monitoring kyslíku v krvi.

Současná technologie sledování srdeční aktivity TruSeenTM 5.0+ zaměřená na přesnější detekci, podporu zdravotní kontroly či hodnocení rizik bude zastíněna zcela novou hardwarovou aktualizací TruSeenTM 5.5+, která bude představena v nastávajících měsících. Během posledních 8 let společnost Huawei produkty neustále vylepšovala a inovovala. To vedlo k zavedení chytrých funkcích jako TruSleepTM, TruRelaxTM či TruSport, které přináší kompletní přehled o zdravotním stavu uživatele. Aplikace Huawei Zdraví navíc poskytuje na míru dostupný soubor zdravotních doporučení.

Společnost Huawei neustále posouvá své technologické hranice, čímž se zasloužila o zlepšování prevence nemocí a screeningu rizik. Za posledních 8 let dokonce Huawei požádal o více než 800 patentů a zasloužil se o publikování 8 výsledků výzkumu v oblasti ESC (Evropská kardiologická společnost). Výraznému úspěchu se těší Huawei Watch D, které byly v loňském roce představeny ve 33 evropských zemích. Nejen že získaly certifikaci CE, ale jako první nositelné zařízení umožňovalo nepřetržité měření krevního tlaku díky hybridním technologiím. Aktuálně nejnovější řada Huawei Watch 4 přišla se zcela novou funkcí Health Glance, která detekuje 7 indikátorů a vytváří tak komplexní zprávu o zdraví uživatele. V rámci přesnosti digitálního monitoringu zdraví je však stále co zlepšovat. Pro zvýšení detekce chronických onemocnění se Huawei zavazuje spolupracovat s odbornými institucemi a partnery.

Huawei mění svět nositelných zařízení už 10 let – Technologie se snoubí se stylem

Společnost Huawei je jednou z mála technologických značek, které spojily prvky chytrých hodinek s tradičními luxusními hodinkami. Příkladem je i vydání hodinek Watch Ultimate na začátku letošního roku. Očekává se, že uvedení nových hodinek tuto filozofii designu pozvedne v souladu s tématem launche „Fashion Forward“. To odkazuje na propojení technologií a stylu. Vzhledem k 10. výročí na evropském trhu s nositelnými zařízeními se všechny oči upírají na launch v Barceloně dne 14. září 2023. Společně s uvedením nových produktů na trh se Huawei podělí také o svou novou globální produktovou strategii.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na: https://consumer.huawei.com/cz/