Společnost Google pro nás, jako každým rokem, i letos na podzim chystá velkou představovačku svých nových produktů. Na konci minulého měsíce už dokonce oficiálně potvrdili, že akce s názvem “Made by Google” proběhne trochu dřív, a to 4. října/októbra v americkém New Yorku. Tipaři nevylučovali, že se kromě telefonů řady Pixel 8 dočkáme také uvedení hodinek Pixel Watch 2. I o nich totiž už na jaře spekulovali, že budou debutovat společně s novými telefony.

Google naznačil, že s telefony dorazí i nové hodinky

Od chvíle, kdy Google potvrdil termín své prezentační akce uběhl zhruba týden a zdá se, že se pomalu rozjíždí promo kampaň na chystané produkty. Na YouTube se totiž objevilo krátké oficiální video, které ukazuje telefon Pixel 8 Pro a také hodinky Pixel Watch 2. Je tedy jasné, že se tipaři nespletli a hodinky také na podzim spatří světlo světa. Ve videu se dokonce mihnou i sluchátka Buds Pro.

Ovšem to není vše. Krátce po zveřejnění prvního videa Google pověsil na YouTube i video druhé. A to už je jasnou upoutávkou na oba chystané telefony řady Pixel 8. Sice není také příliš dlouhé, ale postačí na to, aby představilo design obou chystaných strojů.

Z videa je zřejmé, že ani u vzhledu telefonů Pixel 8 se tipaři nemýlili. Oba telefony se drží stejné designové linie jako jejich předchůdci. Je ale pravda, že k drobným kosmetickým úpravám přece jen došlo. V modulu hlavního fotoaparátu například přibyl i IR teploměr, který najdeme pod LED bleskem u modelu Pro. Co se vzhledu hodinek Pixel Watch 2 týče, tak tady si Google designéři moc práce nedali. Hodinky totiž vypadají jako původní model Pixel Watch. Změny snad tedy nastanou u jejich specifikací a funkcí. Pokud tedy tato dvě videa zahájila promo kampaň, můžeme očekávat, že Google brzy připraví i další upoutávky na své chystané produkty.