Být hobbyistickým kutilem s kreativním myšlením je něco nejen obdivuhodného, ale občas i docela šikovného. S moderními nástroji a pomůckami totiž můžete vytvořit opravdu úžasné věci. A to mluvíme o téměř průmyslové úrovni kvality, protože cenová dostupnost opravdu výkonných strojů je proklatě nízká. Dnes si to můžeme opět dokázat, a to díky nové várce nabídek hobby nářadí z e-shopu Gearberry. Dnes tady máme v akci laserovou gravírku AlgoLaser Alpha 22W a CNC frézku Twotrees TTC 450.

Nejdříve se ale pojďme podívat na některé výhody nakupování s Gearberry. Protože, ruku na srdce, množství e-shopů, ze kterých si můžete vybírat, je opravdu něco jiného. Kluci z Gearberry však mohou nabídnout několik solidních výhod jako příjemný bonus. Třeba dopravu z místního skladu v EU, dopravu zdarma téměř na všechno a garantované 7denní vrácení peněz a 30denní výměnu zboží. Pojďme se tedy podívat na některé z hlavních bodů promo akce.

 

ALGOLASER ALPHA 22W – SPOUSTA ZAJÍMAVÝCH FUNKCÍ

Algolaser Alpha 22W

Laserový gravírovací stroj Algolaser Alpha 22W aspiruje na pozici nejsilnějšího 22W gravírovacího stroje, a to díky pokročilé technologii COS druhé generace. Ta přináší o 40 % menší velikost bodu, a tedy lepší přesnost a detaily. Své umělecké dílo můžete také obohatit o více než 500 barevných odstínů, a to díky oxidaci nerezových materiálů během gravírování. Také schopnost řezání je u tohoto modelu zcela výjimečná. Na jeden průchod můžete proříznout věci jako 30mm borovicové dřevo, 10mm černý akryl nebo 0,1mm nerezovou ocel. A při více průchodech získáte schopnost řezat i takové věci, jako je 12mm MDF nebo 20mm bílý dub.

Nová laserová gravírka přichází také s významným vylepšením základní desky a firmwaru pro lepší výkon a rychlost. Dvoujádrový procesor přináší masivní nárůst výkonu a docela příjemné jsou i rozšířené možnosti paměti (8 MB RAM, 8MB úložiště, vestavěná 32GB SD karta). Dalším příjemným překvapením je rychlost gravírování, která dosahuje až 400 mm/s, což znamená 24 000 mm/min. Výkonu také velmi pomůže inteligentní vzduchové čerpadlo AlgoLaser Plug & Play, které můžete přímo ovládat prostřednictvím softwaru. Ale to je opravdu jen špička ledovce všech dostupných specifikací.

A vše může být ještě lepší s nějakou pěknou promo třešničkou na dortu. Laserový gravírovač Algolaser Alpha 22W totiž můžete získat pouze za 799 eur. K dispozici v EU skladu, takže žádné problémy s celníky nebo doplatky.

CNC FRÉZKA TWOTREES TTC 450

Pro případ, že by 3D tiskárna nebo laserová gravírka byly na váš kutilský vkus příliš přízemní, pak můžeme rozhodně zvýšit sázku. Třeba s CNC frézovacím strojem Twotrees TTC 450. Což je velmi pokročilý CNC gravírovací stroj pro 2D/3D tvorbu. Od plastu, akrylu až po dřevo a mnoho dalšího, takže ten je opravdu pro ty pokročilejší z nás. Maximální pracovní plocha 460 x 460 x 80 mm je také docela přínosem pro tvorbu i větších kusů. Možnosti jsou téměř nekonečné.

A ani ta vás nezklame. Slevový kupón GB20off se samozřejmě opět objeví a sníží konečnou cenu na pouhých 429 dolarů. Všechny výhody s dodáním z místních skladů v USA/EU a dopravou bez daně zůstávají také stejné.