Záběr čínské značky Xiaomi je opravdu úctyhodný a jsou aktivní i v kategoriích, do kterých byste to až tak úplně neřekli. Ostatně celá řada jejich produktů by se vyjímala v aprílových článcích a fanoušci by přemýšleli, zda se nejedná o žert, Dnešní slevová nabídka z e-shopu Cafago ale žert určitě není, i když toaletní sedátko určitě není z těch nejobvyklejších. Jde o vyhřívané záchodové sedátko od Xiaomi, což je velmi zajímavý kousek, který je navíc samozřejmě k mání i levněji než obvykle. Navíc přímo bez dalších poplatků a zdržení z německého skladu.

Toaletní sedátko Smartmi z rodiny Xiaomi sice není kdovíjak „chytré“ s Wi-Fi a Bluetooth, ale to asi ani není nutné. Vestavěné senzory ale má, takže když se posadíte na trůn, tak se automaticky upraví teplota. Sedátko je totiž vyhřívané a lze regulovat až čtyři různé teploty. Další vychytávkou je vestavěná sklopná oplachovací hlavice s funkcí bidetu, která má také až čtyři teplotní stupně. Stejně jako masážní režim a samočistící systém pomocí UV záření. V noční výpravě na záchod navíc nezabloudíte, protože je k dispozici i decentní LED podsvícení.

VYHŘÍVANÉ ZÁCHODOVÉ SEDÁTKO OD XIAOMI VE FLASH SALE

Tento kousek dokonce vyhrál v roce 2018 prestižní designovou cenu Reddot award. Takže se opravdu jedná o skoro u umělecké dílo. Tedy v toaletním slova smyslu 🙂. Každopádně je toaletní sedátko Smartmi momentálně v bleskových prodejích a díky tomu je cena moc hezky vylepšena. Díky tomu si jej můžete pořídit z evropského skladu e-shopu Cafago jen za 148,79 euro. Tak proč si nedopřát trochu luxusu i pro vybavení záchodu ?