Na dnešní představovačce v Indii došlo kromě představení telefonu Realme Narzo 60x také na prezentaci nových sluchátek Realme Buds T300. Ostatně i jejich uvedení výrobce včera avizoval. Sluchátka jsou poměrně levná a navíc mají při prvním kole prodejů ještě speciální slevu. Pojďme se proto podívat, co všechno nabízejí.

Specifikace a funkce TWS sluchátek Realme Buds T300

Designem sluchátka Realme Buds T300 tak trochu připomínají podstatně dražší Apple AirPods Pro. Jsou navržená tak, aby byla lehká a pohodlně padla do uší. Mají 12,4 mm dynamické basové měniče se speciální membránou, HTW Wire cívkou a N52 magnetem pro zvýšení kvality zvuku. Podporují také 360° prostorové efekty.

Velkou devizou sluchátek Realme Buds T300 je podpora aktivního potlačení hluku (ANC) až 30 dB. Pro snížení hluku při telefonního hovorech jsou pak připravené čtyři mikrofony. Dále nechybí podpora Bluetooth 5.3, herní režim s nízkou latencí 50 ms a odolnost podle certifikace IP55. Sluchátka také podporují kodeky AAC a SBC. Samozřejmostí je dotykové ovládání.

Sluchátka lze nakonfigurovat pomocí aplikace Link, která je dostupná jak na Google Play, tak i na Apple App Store. Díky aplikaci lze uživatelsky nastavit ekvalizér, redukci šumu, gesta a další. Nesmíme zapomenout ani na výdrž Realme Buds T300. Podle výrobce sluchátka zvládnou při vypnutém ANC na jedno nabití až 8 hodin přehrávání hudby. Při dobíjení v boxu je to až 40 hodin. Při zapnutém ANC se výdrž sníží na 6 hodin, případně na 30 hodin. Baterie sluchátek mají kapacitu 43 mAh a kapacita baterie nabíjecího boxu je 460 mAh.

TWS sluchátka Realme Buds T30 jsou na trh v barvách Stylish Black a Youth White. Prodeje na indickém Amazonu začínají 12. září/septembra. Zaváděcí cena je nastavená na 2199 indických rupií (26 dolarů), běžná cena pak je 2299 rupií (28 dolarů).