Globální technologická značka HONOR představila na právě skončeném veletrhu IFA 2023 v Berlíně nejlehčí a nejtenčí skládací smartphone HONOR Magic V2. A také nový koncept skládacího telefonu HONOR V Purse, který poskytuje nekonečné možnosti stylu a sebevyjádření. Řada předních světových médií označila oba skládací smartphony za „Best of IFA”. Což potvrzuje, že HONOR má v oblasti skládacích telefonů skvělé ohlasy na svůj inovativní vývoj technologií. A tzv. phy-gital koncept s důrazem na udržitelnost.

V rámci letošního ročníku veletrhu IFA 2023 získala společnost HONOR celkem 36 mediálních ocenění. Server Android Headlines udělil HONOR V Purse ocenění „Best of IFA 2023″. A uvedl, že „HONOR V Purse není jen chytrý telefon, ale také módní záležitost a téma ke konverzaci. Jednalo se zkrátka o jedno z nejzajímavějších představení, které jsme na veletrhu IFA 2023 viděli”. GSMArena o designovém pojetí HONOR V Purse uvedla, že „jde skutečně o velmi pokrokové zařízení. Vždy oceňujeme to, když společnost přemýšlí netradičně“.

Kromě toho vzbudil velkou pozornost také nejlehčí a nejtenčí skládací smartphone HONOR Magic V2. Ten technologická značka HONOR poprvé představila světu. TechRadar udělil smartphonu HONOR Magic V2 ocenění „Best of IFA 2023″ a uvedl: „Málokterému zařízení se podaří, aby ve chvíli, kdy ho držíte v ruce, celý zbytek odvětví najednou vypadal zastarale. Magic V2 to provedl těm nejlepším skládacím telefonům, a proto si zaslouží být vítězem IFA 2023 Awards.” HONOR Magic V2 si díky inovacím, které přináší na trh skládacích telefonů, vysloužil také místo mezi oceněnými XDA-Developers Best of IFA 2023. „Je to zdaleka nejtenčí skládací telefon na světě – ve složeném stavu je jaksi dokonce tenčí než iPhone 14 Pro Max – a je také lehčí.”