Infinix představila nový smarthone Infinix ZERO 30 5G. Jde o první smartphone ve své třídě, který je vybaven předním fotoaparátem s podporou videa Ultra HD (4K / 60FPS). Díky řadě jedinečných funkcí pro produkci videa umožňuje Infinix ZERO 30 5G mladým lidem po celém světě udělat krok dál od selfie. A vstoupit tak do nové oblasti tvorby vysoce kvalitních vlogů.

Infinix ZERO 30 5G vznikl, aby mladým lidem umožnil vytvářet filmový videoobsah v Ultra HD. Skvělý přední 50MP fotoaparát podporuje nahrávání videa 4K (3840×2160) při úžasně plynulém 60FPS. Což je funkce, která se obvykle nachází pouze u modelů s vyšší cenovkou. Nyní tak mohou po extrémní kvalitě sáhnout i ti, ktěří mají omezený rozpočet. Přední kamera je doplněna jedinečnými filmovými režimy, které umožňují mladým lidem vytvářet autentičtější vlogy ve filmovém stylu. Mezi další špičkové funkce patří jedinečný krásně zakřivený 144Hz AMOLED displej. Dále vysoce výkonný osmijádrový procesor a 21 GB rozšířené paměti.

“Infinix ZERO 30 5G umožňuje mladým lidem ‘zachytit svůj vlastní příběh’. Vložit do jejich rukou kompletní filmovou produkci a učinit vlogování v rozlišení Ultra HD dosažitelnějším než kdy jindy. Zdůrazňuje to náš závazek vytvářet stylově navržené smartphony se špičkovými funkcemi a výkonem, které jsou pro mladé lidi po celém světě skutečně smysluplné,” řekl Leo. Chang, zástupce generálního ředitele společnosti Infinix.

Infinix ZERO 30 5G

4K 60 snímků za sekundu: Střílejte jako profesionál

Infinix ZERO 30 5G vás postaví posadí do režisérského křesla. Dvojitý blesk Micro-slit umožňuje filmovat okamžik za všech světelných podmínek. PDAF (Phase Detection AutoFocus) zajišťuje ostrý a vysoce kvalitní obsah pokaždé. Ať už pořizujete selfie nebo nahráváte video. Zapojte režim filmového filtru a vytvořte videoobsah s poměrem stran 2,35:1 pro autentičtější filmový vzhled. Nebo použijte duální zobrazení k zachycení akce z obou stran kamery se současným nahráváním videa vpředu a vzadu.

Infinix ZERO 30 5G se může pochlubit 108MP zadním fotoaparátem. Ten poskytuje úžasně ostré a ostré fotografie při slabém osvětlení díky snímači 1 / 1.67 “a skleněnému objektivu, který zachycuje o 10% více světla než standardní objektivy.  Kombinuje technologie OIS a EIS. Tak, aby zajistil stabilní snímání obrazu pro fotografování i video. Trojitý bezztrátový zoom umožňuje uživatelům vychutnat si neuvěřitelné detaily na dálku. Zatímco objektiv o šířce 120° pomáhá uživatelům zachytit svět tak, jak ho vidí.

Design a displej: Držte zlato

Infinix ZERO 30 5G je stylový z každého úhlu. Úzký rámeček 2,8 mm obsahuje ohromující zakřivený displej, který je vybaven 60° zlatou křivkou. Ta nabízí elegantní a uklidňující pocit v ruce, zatímco displej je chráněn před potenciálním poškozením sklem Corning® Gorilla® Glass. Infinix ZERO 30 5G, navržený tak, aby vám je záviděl vaši vrstevníci. Je k dispozici v barvách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

Díky rychlé obnovovací frekvenci 144 Hz je obrazovka a navigace v operačním systému plynulá. Zatímco přesné 10bitové barvy DCI-P3, vysoký kontrastní poměr a špičkový jas 950 nitů znamenají, že vy ani svět jste nikdy nevypadali lépe. Infinix ZERO 30 5G je také vybaven zvukovým systémem se dvěma reproduktory s podporou DTS. Ten vám pomůže znovu prožít zvláštní okamžiky s úplnými smyslovými detaily a čistotou. Infinix ZERO 30 5G také obsahuje režim péče o zrak s certifikací TÜV Rheinland, který chrání oči uživatelů během prodloužené doby strávené u obrazovky.

Vysoký výkon, paměť a úložiště

Nahrávání a zpracování velkého a vysoce snímkového videa Ultra HD vyžaduje dostatek výpočetního výkonu, systémové paměti a úložiště. Osmijádrový procesor MediaTek Dimensity 8020 umí opravdu hodně. Čtyři jádra 4x Performance Cortex-A78 jsou zaměřená na tvrdou práci. Další 4x jádra Cortex-A55 udržují vše v chodu hladce. A zajišťují plynulé přepínání aplikací a navigaci v uživatelském rozhraní. Model D8020 bez námahy zvládá požadavky nahrávání videa v rozlišení 4K/60 snímků za sekundu. A připravuje půdu pro filmový zážitek nové generace.

Model ZERO 30 5G jde dále než jakýkoli jiný smartphone ve své třídě. Pokud jde o systémovou paměť, a obsahuje až 21 GB rozšířené paměti (12 GB plus 9 GB pomocí technologie fúze paměti). Výrazně větší nároky na paměť je nezbytné pro zvládnutí požadavků 4K videa. A mnohem větší velikosti vytvořených souborů ve srovnání se standardním HD a 2K videem. Pro ukládání těchto větších videí má Infinix ZERO 30 5G značnou paměťovou ROM 256GB. Ta umožňuje uživatelům bez obav nahrávat hodiny rozšířeného video obsahu v kvalitě Ultra HD.

Infinix ZERO 30 5G – Další funkce

  • ZERO 30 5G obsahuje velkou baterii s dlouhou životností 5,000 XNUMX mAh. 68W Super Charging znamená, že bez ohledu na to, kolik času strávíte natáčením videa v rozlišení UHD, uživatelé budou plně nabití během několika minut a mohou očekávat, že nabití z 1 % na 80 % proběhne za pouhých 30 minut.
  • ZERO 30 5G je vybaven XOS 13, přizpůsobenou verzí systému Android 13. Ta obsahuje řadu nejnovějších funkcí, včetně aktualizovaného hlasového asistenta Folax, který integruje ChatGPT. Požádejte Folax, aby vám pomohl s voláním, fotografováním, přehráváním hudby, nastavením budíků nebo dokonce plánováním cest. Uživatelé mohou také vytvářet své vlastní jedinečné tapety pomocí nejnovější aplikace AI Wallpaper Generator. Zatímco Smart Search umožňuje uživatelům rychle najít požadovaný obrázek z mnoha obrázků, dokonce navrhuje podobné obrázky online. Funkce generátoru tapet AI a inteligentního vyhledávání budou k dispozici prostřednictvím nadcházejícího upgradu OTA.
  • ZERO 30 5G nabízí rychlé odemykání otisků prstů. Takže si uživatelé mohou užívat absolutní bezpečnost s důvěrou a pohodlím.
  • ZERO 30 5G je vybaven multifunkčním NFC, které umožňuje uživatelům žít bezhotovostní nákupy v obchodech, kavárnách a restauracích a kdekoli zrovna potřebujete.
  • Odolnost proti vodě a prachu IP53 chrání ZERO 30 5G ve vlhkém počasí. Zatímco kapalinové chlazení vakuové komory zabraňuje nežádoucímu hromadění tepla během delšího nahrávání.

Infinix ZERO 30 5G: Ceny a dostupnost

Nový smartphone od Infinixu se začne prodávat globálně v září. Prodej Česku a na Slovensku začne o několik týdnů později.

Ceny budou následující:

Česko: 8999,-

Slovensko: 379€