Globální technologická značka HONOR oznamuje svůj motivační program pro vývojáře a designéry. „The Developer Incentive Program“. Prostřednictvím tohoto programu podpoří a odmění nejinovativnější vývojáře a designéry světa. Program nabízí více než 120 milionů eur v poukázkách, které následně mohou využít k propagaci svých výtvorů. Cílem této iniciativy je podpořit a odměnit kreativní a inovativní práci v oblasti vývoje aplikací a her i designu. Tzv. témat uživatelského rozhraní mobilních telefonů.

Podpora vývojářů a designérů

The Developer Incentive Program je jedinečnou příležitostí pro vývojáře aplikací a her. HONOR nabízí poukázky v hodnotách 63 000 eur, 37 000 eur a 18 000 eur. Tyto poukázky mohou následně použít k propagaci svých aplikací v App Store nebo Game Center, včetně bannerů na domovských stránkách App Store a Game Center a zároveň i v kategorii doporučených aplikací na App Store.

Pro designéry uživatelského rozhraní mobilních telefonů poskytuje společnost HONOR poukázky na propagaci v hodnotě 18 000 eur, 12 000 eur a 6 000 eur. Tyto poukázky lze použít k propagaci tzv. témat v Theme Center, včetně horního a středního banneru stejně jako k umístění tématu v kategorii doporučených.

Honor motivační program

Velmi nás těší, že můžeme představit nový motivační program pro vývojáře a designéry,“ řekl Bai Kai, ředitel společnosti HONOR Czech. „Ve společnosti HONOR se řídíme filozofií zaměřenou na člověka, která mimo jiné oceňuje inovace a kreativitu. Chápeme, že za každou skvělou aplikací, hrou nebo tématem stojí talentovaní vývojáři a designéři, kteří do svých výtvorů vkládají své srdce a duši. Náš závazek podpořit tyto jednotlivce je neoblomný a tento program je toho důkazem. Těšíme se na zajímavé výtvory, které vzejdou z této iniciativy.“

HONOR představuje motivační program – Proces podávání žádostí

Vývojáři a designéři, kteří mají zájem přihlásit se do programu The Developer Incentive Program, mohou poslat e-mail na adresu: Developers_Support@hihonor.com se svým ID vývojáře a ID aplikace nebo ID obsahu. HONOR následně osloví vybrané uchazeče.

Tento program potvrzuje závazek společnosti HONOR podporovat inovace a kreativitu. Je to skvělá příležitost pro talentované vývojáře a designéry prezentovat svou práci po celém světě.

Více informací o programu The Developer Incentive Program naleznete na webové stránce: https://developer.hihonor.com/en/activity/page/tg2023070414497763