Huawei oficiálně startuje prodej nové speciální edice hodinek Huawei Watch Fit. Ty nadchnou nejen milovníky sportu, ale také mladé lidi, kteří si potrpí na zajímavý design. Huawei Watch Fit Special Edition se pyšní 1,64palcovým HD AMOLED displejem, zabudovanou GPS a řadou zdravotnických funkcí. Pouhým zvednutím zápěstí dokáží poskytnout vše, co je potřeba. Od tréninků a sledování zdraví až po příchozí hovory. K dostání jsou u vybraných maloobchodních prodejců za 2 399 Kč.

Huawei Watch Fit Special Edition, které doplní ikonickou řadu Watch Fit, přichází s 1,64palcovým HD AMOLED displejem s ultračistým rozlišením pixelů. Displej je také vybaven podporou Always-On a více než 10 tisíci ciferníky, z nichž si vybere opravdu každý. A jednoduše je tak sladíte ke každému outfitu. Hodinkám nechybí ani zabudovaná GPS pro přesnější měření sportovních aktivit. Nebo také senzory, které snímají srdeční frekvenci, stres, okysličení krve či dýchání. Díky těmto funkcím budete mít své zdraví pod kontrolou 24/7. Watch Fit Special Edition umí také sledovat různé části spánku. A oproti předchozí verzi byla jejich přesnost zvýšena o 10 %. Nový režim spánku navíc poskytuje funkci Nerušit a hlídá tak vaši říši snů.

Trendy design inspirovaný energií mladých lidí

Spotřebitelé z generace Z jsou otevření novým kulturám a technologiím. V digitální době vyrostli a jsou technicky velmi zdatní a více než o prestiž značky jim jde o kvalitu, inovace a funkčnost.

Speciální řada hodinek Huawei Watch Fit je proto také unikátním designovým kouskem. Vyniká svým futuristickým vzhledem, tenkým a lehkým tělem. Na trh přichází ve třech barevných provedeních – klasické a decentní Starry Black, romantické a zasněné Nebula Pink a polární zelené Forest Green. Ergonomický rámeček se přizpůsobí tvaru zápěstí, je lehký a během náročného dne uživatele nijak netíží.

Huawei Watch Fit Special Edition – Pro dobrodružné a sportovní povahy

Milovníky sportu potěší více než 100 tréninkových režimů a funkce měření srdečního tepu, kterou lze synchronizovat s tréninkovým režimem a získat tak profesionální analýzu přímo na ruce. Oproti předchozím řadám přidal Huawei sportovní režimy jako fotbal, basketbal, pádlování a elektronické sporty se základními údaji – čas, tepová frekvence, kalorie a tréninkové analýzy.

Díky algoritmu TruSport™ svým uživatelům také slouží jako osobní trenér. U běhu měří tempo, tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Dokáží také vyhodnotit index běžeckého výkonu, tréninkovou zátěž, maximální spotřebu kyslíku, aerobní/anaerobní tréninkový tlak a dobu regenerace.

Zdravý životní styl na dosah ruky

Huawei Watch Fit Special Edition nabízí komplexní a všestranné možnosti správy zdraví – vylepšená technologie měření srdečního tepu Huawei TruSeenTM 5.0, vlastní algoritmus neuronové sítě Huawei s více senzory AI a odborně vyvinuté komponenty PPG. Nechybí ani funkce Huawei TruSleepTM 3.0 a TruRelaxTM pro zvládání stresu. Tytu funkce vyhodnocují váš zdravotní stav a návyky a poskytují doporučení pro zlepšení. Dámy jistě ocení sledování menstruačního cyklu. Pomocí měření tepu, tělesné teploty a dechu dokážou hodinky předpovědět různé fáze cyklu a upozornit uživatelku na změny, se kterými se její tělo aktuálně potýká.

S těmito funkcemi uživatelé mohou využívat přesné 24hodinové monitorování srdce, sledovat změny SpO2 , spánku a stresových stavů.

Huawei Watch Fit Special Edition – Efektivní život s chytrými funkcemi

Pokud se snažíte omezit čas strávený u obrazovky nebo se snažíte nenarušit svou produktivitu v práci či v posilovně, chytré hodinky vám k tomu pomůžou. Na Huawei Watch Fit si můžete nastavit zkratky pro přístup k často používaným funkcím telefonu, jako jsou oznámení o příchozích hovorech rychlé odpovědi na zprávy , ovládání hudebního přehrávače, chytrý budík, vzdálené ovládání fotoaparátu a vyhledávání telefonu. Hodinky také umožňují přijímat hovory přes Bluetooth, což uživatelům přináší bezproblémovou komunikaci pouhým pohybem zápěstí.

Velkým lákadlem může být i je dlouhá výdrž baterie, která má při standardním používání vydržet až 9 dní a při intenzivním využívání až 6 dní. Navíc hodinky Watch Fit Special Edition disponují rychlým nabíjením. Pouze 5 minut nabíjení stačí k tomu, abyste hodinky používali až jeden den.

Huawei Watch Fit Special Edition

Novinka Huawei Watch Fit Special Edition je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 2 399 Kč. Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na https://consumer.huawei.com/cz/