Týdny a měsíce nadcházejících horkých večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a pro vás dnes tady je třeba velmi zajímavá laserová gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro z e-shopu Cafago. A máme pro vás i slevový kupón.

Gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro je nadprůměrně vybavený kousek, který se rozhodně doma neztratí a kutily nadchne. Nabídne třeba výkonný 40W laser, schopný rytí na celou škálu materiálu včetně dřeva, nerez oceli nebo kůže. Stejně tak potěší i velká maximální rycí plocha 410 x 400 mm, vylepšená technologie zaměřování laseru, nebo nová technologie ochrany očí, takže se při práci obejdete bez ochranných brýlí. Podporována je i většina nejpoužívanějších softwarových nástrojů v této kategorii včetně třeba LaserGRBL nebo LightBurn.

ATOMSTACK A5 Pro

Laserová gravírovačka ATOMSTACK A5 PRO se slevovým kupónem

Oficiální cena dostala pořádně na frak v bleskovém prodeji. Kam až spadla? Díky kupónu v podobě HKMR3 až na 154.99 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z evropského skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro určitě velmi zajímavou volbou. A doprava je zdarma!